Regeneračné cetrum ezofit

Zázrakom prírody je ľudské telo, ktoré sa dokáže samo regenerovať. Nebráňme mu v tom.

Staroindické proroctvá palmových listov

Staroindické proroctvá palmových listov

Knižnica palmových listov (Nadi Grandha) dostala názov po hinduistických bohoch, mudrcoch a planétach. Pred tisíckami rokov "septa rishies" spísali osudy ľudí, ktorí sa niekedy v budúcnosti prídu opýtať na ten svoj palmový list, na svoj osud, na svoj životný plán.

Povedali ste si niekedy, že keby ste videli do budúcnosti, vyhli by ste sa mnohým chybám? Celistvý obraz, aký Vám môže byť predostretý pri čítaní Vášho palmového listu nádím uloženého v južnej Indii, žiadna iná veštecká metóda neposkytuje.

KNIŽNICA PALMOVÝCH LISTOV

Nemusíte ísť do Indie.  Otlačok palca je možné urobiť aj v Prahe

Aby mohol indický nádí nájsť váš palmový list, bude k tomu potrebovať len váš odtlačok prsta. Žiadny dátum narodenia, žiadne meno. Len odtlačok prsta. Muži dávajú odtlačok pravého a ženy ľavého palca.

Po odoslaní odtlačku prsta do Indie nastupuje proces hľadania vášho palmového listu. Tento proces môže trvať aj niekoľko týždňov. Dostanete potom správu, či sa list našiel a prípadne aj termín vášho čítania, ktoré prebieha väčšinou v Prahe.

V deň čítania po rannom obrade odpovedáte na otázky len áno/nie a nádí "uhádne" váš dátum narodenia, vaše meno, rodičov, partnera, počet detí, zamestnanie atď. Na niektoré veci sa nepýta a priamo ich číta z palmového listu. Úvodná časť končí dotazom nádího, či všetky údaje sedia. Ak áno, prikročí sa k čítaniu.

Nádí vám prečíta tie informácie, ktoré sa v daný okamih máte dozvedieť. Túto časť počúvate a môžete si z toho urobiť audio/video záznam. Môžete sa potom spýtať aj vy sami na konkrétne otázky, ktoré vás zaujímajú.

Foto z knižníc palmových listov

Prečítajte si článok o prednáške v Čechách

Ako prebieha čítanie palmových listov

Na čo sa pýtať

PARTNERSKÉ VZŤAHY

Ako, kedy a kde mám nájsť toho správneho partnera? Kedy je vhodný čas založiť rodinu? Karmické vplyvy pre spolužitie partnerov. Ako sa vysporiadať s neverou? Ako pokračovať ďalej vo vzťahu, keď deti opustili rodinné hniezdo?

KARIÉRA A OSOBNOSTNÝ ROZVOJ

Čo mám ísť študovať? Pre aký odbor mám najväčšiu vlohy? Prijať pracovnú ponuku? Ktorá profesia je pre mňa tá pravá? Kde mám pracovať? Mám ísť do dobrodružstva podnikania alebo radšej zvoliť stabilitu ako zamestnanec?

ZÁSADNÉ ROZHODNUTIA

Kedy a kde si mám zaobstarať svoj vlastný byt/dom? Kedy a kam mám ísť na skusy do zahraničia? Je teraz ten správny čas sa usadiť? Aký je zmysel mojej existencie, môjho poslania v tejto inkarnácii? Ktorá inkarnácia mi negatívne vstupuje do života a ako ju vyčistiť?

Čo o tom hovorí Pavel Krejčí

cestovateľ, terapeut a zen tvorca, ktorému sa v roku 2010 prvý krát podarilo priviesť čítačov palmových listov do Európy a v Roku 2015 za spolupráce Regeneračného centra EZOfit aj prvý krát na Slovensko - do Košíc

PŘEDSTAVTE SI , že před 6 tisíci lety „Septha rishies“ sepsali osudy lidí, kteří se někdy v budoucnu přijdou do knihovny palmových listů zeptat na svůj osud. Zvláštní že? Co říkáte? Je zde i Váš příběh? Jak to bylo v mém případě?
Otisknul jsem jenom palec a oni mi z palmového listu vyčetli datum narození, jméno a přečetli mi můj osud!!! Bylo zde také napsáno, že mám palmové listy přivézt do Evropy. Tady jsou.

A proč zrovna palmové listy? Šikovný jasnovidec, kartářka či astrolog Vám bezesporu dá hodně cenných informací, ale mě prozatím žádný neřekl, co mám dělat, když se mi nebude dařit v partnerském vztahu, duchovním životě, či financích. Při čtení palmového listu najdete i tyto konkrétní návody, jak čistit karmu a jak eliminovat např. těžké období, nebezpečí autonehody, problémy se zdravím.

Převzít, či ne plně odpovědnost za svůj život? Je vše dopředu na 100% dané, nebo to je jinak? Máte pocit, že se Vám v poslední době nic nedaří, zhroutil se Vám vztah, nebaví Vás práce, nenacházíte stále smysl života, vlastně se už ani neorientujete co je dobré a co ne?

Lze udělat změnu? Ano.

Řeknu Vám proč jít právě do knihovny palmových listů a nechat si hledat palmový list a co je třeba učinit, aby se osud skutečně naplnil a vyčistit vše, co blokuje šťastný život.

Co získáte?

Napojíte se na informace, kde je uveden Váš optimální životní plán pro tuto inkarnaci.

Při čtení palmového listu najdete i tyto konkrétní návody, jak čistit karmu a jak eliminovat např. těžké období, nebezpečí autonehody, problémy se zdravím.

 

Žiadosť o vyhľadanie palmového listu si môžete stiahnuť tu.

Viac o palmových listoch sa dočítate v brožúre, ktorú si môžete stiahnúť kliknutím na obrázok: