Regeneračné cetrum ezofit

Zázrakom prírody je ľudské telo, ktoré sa dokáže samo regenerovať. Nebráňme mu v tom.

Spolupráca - Veľkoobchod

Ponúkame možnosť nakupovať tovar so zľavou pre e-shopy, lekárov, terapeutov, výživových poradcov, liečiteľov, majiteľov centier zdravia, obchodov so zdravou výživou, či zelených lekární, fitnescentier, ale aj pre ľudí propagujúcich zdravý životný štýl, ...

Kontakt pre veľkoobchodnú spoluprácu: regeneracnecentrum@gmail.com

Tel: 0905 564 392


Herbafulvo essencia
Sme dovozcom produktov Herbafulvo essencia ktorých vývojárom je Mester Károly z Maďarska. Na základe desiatok rokov skúseností v oblasti výživy dospel k výsledku, že väčšina zdravotných problémov je spôsobená dnešnou stravou, v ktorej sa nachádza GMO sója, fruktóza, postreeky, ...  Herbafulvo Essencie sú ručne vyrobené doplnky výživy z prírodných bylín s kyselinou fulvovou, arginínom, praidskou soľou, jablčným pektínom a inulínom, ... sú namiešané tak, aby pomáhali predchádzať tráviacím problémom. Ak nie je v poriadku črevo, vznikajú alergie a mnoho iných zdanlivo nesúvisiacich problémov.


NaturalNutritionNatural nutrition a BIO Medical
Doplnky výživy a bio produkty. Kompletný sortiment firmy Natural nutrition a BIO Medical.


BEWITBEWIT
Rýdzo česká firma s vlastným výskumom a vývojom, s maximálne ohľaduplným prístup k životnému prostrediu, ktorá vyrába 100% prírodné esenciálne oleje  v tej najvyššej možnej kvalite (CTEO®), 100% prírodnú holistickú kozmetiku s extraktmi z púčikov rastlín (GEMMA COMPLEX), superpotraviny, semienka, za studena lisované oleje, esenciálne vody a ďalšie výrobky na podporu zdravého životného štýlu. Produkty testujú v nezávislých akreditovaných laboratóriách a tiež vo vlastnom, špičkovo vybavenom laboratóriu s vlastným poradným lekárskym a vedeckým zborom, ktorý je členom BEWIT FAMILY dostupný po celý týždeň zadarmo. Viac info na stránke BEWIT.
V prípade záujmu o odber za veľkoobchodné ceny vyplňte nasledovný FORMULÁR


Energy
Výrobca a distributér prírodných produktov zaraďujúcich sa do kategórie  potravinových doplnkov a kozmetiky. Všetky prípravky firmy Energy Group,a.s. sú vyvinuté podľa princípov starej čínskej medicíny, s využitím najnovších technológií bioinformačnej medicíny a poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie.


Fortuna vitae
Prípravky na stránke vitajod.sk riešia problémy so štítnou žľazou, osteoporózou, napomáhajú pri cystách a iných  ženských, onkologických a kardiovaskulárnych ochoreniach. Jeden z najväčších svetových  objavov v biochémii  prof.Ing.Ivana Turianicu DrSc - 2 x ocenený a uznaný špičkovými odborníkmi z Cambridgeskej univerzity.


EURONA
Ekologické čistiace a pracie prostriedky, kozmetika pre bábätká ženy aj mužov, prostriedky pre dezinfekciu vody, autokozmetiku, hnojivá, čaje, ... s 20 - 50%-nou zľavou.
Výrobky sú bez obsahu fosfátov, formaldehydu, chlóru, perborátu sodného, netestované na zvieratách.
Firma je najrýchlejší inovátor na európskom trhu. Viac ako 300 českých výrobkov v stálej ponuke katalógu.