Regeneračné cetrum ezofit

Zázrakom prírody je ľudské telo, ktoré sa dokáže samo regenerovať. Nebráňme mu v tom.

Denné horoskopy pre všetkých

Pripravuje astrológ Mgr. Miroslav Kostelnik - spolupracovník Regeneračného centra EZOfit. V prípade záujmu sa môžete objednať na osobné konzultácie.

23.5.so

Napätia sobotného rána spôsobujú Mars a Chirón. Niekto sa prebudí s pocitom svalovky, iný bude musieť vynaložiť viac námahy, aby dokázal rozbehnúť úspešný priebeh víkendu.

24.5.ne

Ráno prejde Luna v blízkosti Venuše, popoludní minie Merkúra. Keby nestáli planéty v kvadratúre na Neptúna, mohol by to byť celkom úspešný deň. Neptún však doň vtláča pečať nesústredenosti, slabej koncentrácie, neschopnosti dohodnúť sa.

25.5.po

Ročne sa strácajú stotisíce, ak nie milióny detí na celom svete. O ich osudy sa však málokto postará, takže ktovie, čo ich čaká. Či sa stávajú obeťami úchylákov, a tých je z roka na rok viac, alebo sa stali dobrým orgánovým obchodným artiklom tých, čo na to majú? Dnes si ich pripomíname medzinárodným dňom. Oveľa príjemnejším sviatkom je oslava sv. Urbana – patróna vinohradníkov. Na jeho počesť rád vypijem čašu dobrého červeného.

Osem minút po jednej po polnoci mení Luna energetické pozadie, po mesiaci sa vracia domov do Raka.

Najsilnejším aspektom začiatku pracovného týždňa bude aktivizujúci sextil Marsa a Urána. Boh vojny je v Rybách, takže jeho priamočiara ohnivá energia je tlmená vyššími duchovnými cieľmi a usmerňovaná inštinktom, nadradeným bežnej každodennosti. Preňho sa stáva víťazstvom aj ústup z dosiahnutých pozícií. Harmonický aspekt vytvára s Nebešťanom v zemskom znamení Býk. Ten má oslobodzujúcu funkciu vo vzťahu k vlastníctvu. V súčasnej situácii, keď končia reštriktívne opatrenia aj voči nakupovaniu, sa už len hlúpy závislák vracia k starým návykom každodenných návštev „trhov márnosti“, „chrámov zbytočných obťažujúcich vecí“. Múdrejší pochopili, že vystačia aj s málom a obklopovanie sa tovarom ich len oberá o slobodu. Kríza hodnôt, ktorá začala po roku 2008 vstupom Pluta do Kozorožca môže dostať nový rozmer, ale len pre skutočne vyspelé osobnosti. Tí ostatní opäť skĺznu k „starým dobrým“ nákupným návykom. Samozrejme, teraz myslím tých, „čo na to majú“. Menej majetní procesom oslobodenia od hromád zbytočností už prešli dávnejšie, pár rokov po prevrate pred takými dvadsiatimi, tridsiatimi rokmi.

Aspekt zbleskurýchľuje reakcie, dáva im punc rozhodnosti. Pomáha nachádzať nové riešenia v zemi myšlienkovej reality, ktorú starí moreplavci, cestovatelia a kartografi nazývali „terra incognita“. Oslobodzuje aj staré formy sexuality, vkladajúc do nich okrem emotívneho aj duchovný rozmer.

Vláde ponúka iné riešenia, než tie staré, vyžité v podobe poriadne zažratej špiny, hlavne pri tvorbe zákonov. Len ktovie, či zánovné, no prežité mocenské štruktúry budú vedieť ponuku novôt použiť. Aspekt síce netrvá viac než trištvrte mesiaca, ale je možné, že vyjaví aj vynálezy a objavy, posúvajúce ľudstvo vpred. Čo je však na aspekte najlepšie, je to, že sa stará o veľkú celospoločenskú prestavbu so zakomponovaním skutočne duchovného, nináboženského rozmeru do života. Sloboda a nezávislosť sú hlavnými ideami aspektu. Luna je spomenutým planétam celodenným sekundantom.

Popoludňajšie pocity zdravotnej neistoty bude mať na svedomí Chirón, vyzývajúci k návšteve Energy. O pár dní začne „školský rok“! Vlastne mesiac. Na to by mali pamätať hlavne rodičia maloletých školákov!

26.5.ut

Luna s Neptúnom uvítajú Európsky deň susedov srdečnosťou, vnímavosťou.

27.5.st

Pol hodiny po ôsmej ráno je Luna pripravená odísť z domu a vstúpiť do Leva. Hneď po vstupe do ohnivého znamenia vytvára opozíciu voči Saturnovi, a závisí len na nás, či ju prijmeme ako konštruktívnu alebo sa ňou necháme vmotať do depresívnych nálad. Neskoré popoludnie a večer budú mať optimistický ráz, Luna sa spája so Slnkom v harmonizujúcom sextile.

28.5.št

Aj dnešok sa bude niesť na vodách príjemnej energie spôsobenej príjemne pôsobiacou Venušou. Tá je síce retrográdna, ale jej pozitívny vplyv by mal zasiahnuť väčšinu vnímavých, láskou naplnených bytostí.

Merkúr večer opúšťa svoje obľúbené domovské stanovisko, odchádza z Blížencov do vodného emotívneho sveta Raka. Pripomína, aby sme nezabudli osláviť Medzinárodný deň akcií pre zdravie žien. Z Raka bude pripomínať aj to, že ženy v úlohách matiek, ošetrovateliek a opatrovateliek sa cítia najzdravšie, keď je zdravé ich okolie. Jeho vyjadrovanie bude v znamení kvetnaté, poetické, pričom pomáha nabiť sa vysokou mierou empatie.

29.5.pi

Medzinárodný deň príslušníkov mierových misií OSN

Popoludní, päť minút pred trištvrte na dve, nás bude Luna po vstupe do Panny, znamenia najsilnejšie viazaného na témy zdravia, upozorňovať, že po víkende prichádzajú dni koncoročných školských povinností. Zatiaľ nie pre všetkých, no pre značnú časť detskej populácie, a my by sme si mali uvedomiť, že hrozba rôznych nákaz pretrváva. Hlavne dýchacie cesty bývajú u detí, ktoré opäť vstúpia do kolektívu, najohrozenejšie.

Do záverečnej bude ešte dosť času na návštevu klubov, centier Energy a nákup prípravkov  Drags Imun, Vironal, Droserin, Imunosan, Cistus, Audiron a ďalších a začatie s prevenciou skôr, než bude neskoro! Skúseností s takýmto postupom už máme viac než dosť. Merkúr v Rakovi tvrdí, že sa o zdravie detí, ba celej rodiny treba dôkladne starať. Pridávajú sa k nim aj Slnko s Chirónom s múdrymi slovami o zdraví, hoci aj ústami gréckeho filozofa a vedca Epikteta: „Je vari zdravie dobrom alebo zlom? Nie, nie je. Dobro je iba správne užívanie zdravia a zlo je hazardovanie s ním.“