Regeneračné cetrum ezofit

Zázrakom prírody je ľudské telo, ktoré sa dokáže samo regenerovať. Nebráňme mu v tom.

Denné horoskopy pre všetkých

Pripravuje astrológ Mgr. Miroslav Kostelnik - spolupracovník Regeneračného centra EZOfit. V prípade záujmu sa môžete objednať na osobné konzultácie.

 

6.2.po

Začína ďalší pracovný týždeň, ktorý by sme mali začať tým, že svoj mobil necháme vypnutý niekde doma v šuflíku. Málokto by s tým nemal problém, aj keď Svetový deň bez mobilu vyslovuje takúto požiadavku. Pamätám, že som svoj prvý mobil v roku 1997 kúpil kvôli summitu prezidentov v Levoči, aby som bol kontaktibilný s firmami, s ktorými som spolupracoval pri výtvarnom zabezpečení tejto udalosti. Vyhral som vtedy konkurz na logo stretnutia a tak som dostal pod palec aj celé výtvarné riešenie priestorov a detailov – od výzdoby mesta až po pozvánky na jednotlivé stretnutia či tlač loga na servítky na stoloch, kde sa hodovalo. Odvtedy som vystriedal niekoľko „komunikátorov“, ale na ten prvý, ktorý svojim charakterom spĺňal aj kritériá osobnej zbrane, asi nezabudnem. Dnes teda mobil odložím a nebudem pre nikoho prístupný. Leda ak osobne. Môžem si to už totiž dovoliť. Dnes mi, prosím, nevolajte!

Tých, ktorí sa snažili dodržať požiadavku spomenutého „sviatku“, zrejme dostane popoludňajší Saturn do depky.

Merkúr s Neptúnom sa smejú z našich závislostí a pritvrdzujú: „Veď duchovný rozmer žitia je dôležitejší, než ilúzie o našej absolútnej superdôležitosti!“ Pozývajú nás do sveta tvorivých fantázií, zahĺbiť sa do sveta poézie a rozprávok, ktoré pomôžu vzdialiť sa od každodenných povinností. Umožňujú stierať hranice medzi realitou a obraznosťou.

Svet zodpovednosti voči realite však uvoľní málokoho. Ale vybudí túžby po idealizme a sociálnych projektoch. Doba trvania vplyvu planetárneho spojenia je však prikrátka na naplnenie veľkých sociálnych vízií, rozpustí sa v polovici februára.

Minúta pred štvrť na jedenásť večer je chvíľou, kedy Luna odchádza z Leva do pragmatickej Panny.