Regeneračné cetrum ezofit

Zázrakom prírody je ľudské telo, ktoré sa dokáže samo regenerovať. Nebráňme mu v tom.

Sanogel

Viete, akým nepriaznivým vplyvom je vystavený váš organizmus v súčasnosti?
Máte predstavu o tom, ako veľmi je zanesený toxickými produktmi kvôli nesprávnemu metabolizmu, znečistenému prostrediu a konzumácii zamorených potravín, alkoholu či cigariet? Ak máte poruchy spánku, ste unavení a malátni, netolerujete stres a trpíte občasnými bolesťami hlavy, verte tomu, že sa jedná o chronickú intoxikáciu. Znamená to, že potrebujete hĺbkovú očistu organizmu.

SANOGEL

 • kremičitý sorbent novej generácie (bielej farby bez príchute a vône)
 • už po niekoľkých dňoch bez akýchkoľvek vedľajších účinkov zabezpečí kompletnú detoxikáciu organizmu, normalizáciu stolice, evidentne zlepší funkciu pankreasu, pečene, obličiek a normalizuje zloženie krvi a moču
 • očisťuje črevnú sliznicu, obnovuje jej mikroflóru a chráni ju pred poškodením
 • má výrazný protialergický účinok

(15 ročný klinický výskum nepreukázal žiadne vedľajšie účinky na ľudský organizmus.)
Ak máte zvýšenú hladinu cholesterolu v krvi, vysoké hodnoty pečeňových testov, alebo nepríjemné pocity po jedle, alkohole, či nikotíne, nezabudnite užiť dve hodiny po ich konzumácii potravinový sorbent (očisťovač) SANOGEL. Jeho blahodárny účinok pocítite takmer okamžite!

Použitie:

Jednu plnú čajovú lyžičku gélu zapite 2 dl prevarenej vody (čaju, minerálky, džúsu – nie však vody z vodovodu), alebo gél v nej rozmiešajte a roztok vypite vždy hodinu pred alebo 2 hod. po jedle, či liekoch na prázdny žalúdok!
Doporučuje sa užívať v časoch medzi 5-7 hod. (jesť je možné už 1 hodinu po užití), medzi 13-15 hod. a cca o 19 hod. . V týchto časoch je najväčšia aktivita hrubého a tenkého čreva!

V prípade očistnej kúry užívajte Sanogel pravidelne 14 dní 2x denne.
(3x denne doporučujeme pre pacientov s chronickými ťažkosťami )
Keďže sa nejedná o preháňadlo, je veľmi dôležité dodržovať pitný režim – min. 1,5 l tekutín denne!!

Očista organizmu, alebo čo my vieme o „vnútornej ekológii“.

Milí dobre až dokonalo vyzerajúci čitatelia, či viete, že bez ohľadu na Váš atraktívny vzhľad stále nosíte v sebe najmä, ak ste po tridsiatke, tvrdé usadeniny a Vaša krv je stále toxikovaná zo zanesených čriev, aj vtedy, keď ste v živote netrpeli zápchou.

Dlhodobé skúsenosti, ktoré sme získali v centre prevencie zdravia NOE -MUDR. Fesenka potvrdzujú, keď ste nemali pravidelnú očistu organizmu, pokiaľ ste nedopĺňali stravu vlákninami, nedodržiavali pitný režim, Váš organizmus je zaťažený až 5 kg tvrdými zlúčeninami. Výnimky žiaľ nie sú!!!
Odpad sa hromadí najskôr v črevách, v krvi, v cievach, v chrupavkách kĺbov, skrátka všade, vrátane lymfatického systému a pokožky. (Už Ježiš povedal, že človek, ktorý sa oplachuje iba zvonku, pripomína vyčačkanú, nádhernú hrobku plnú smradľavého odpadu.)

Predstavte si, že Váš srdcový sval je doslova dopichaný kryštálikmi kyseliny močovej, obaľuje ho hromada tuku, žlčovody máte upchaté cholesterolom, v žlčníku kamene a hlien, piesok v obličkách a kĺby plné minerálov. A toto je práve tá druhá strana mince Vášho exkluzívneho zovňajšku.

Ako ste pochopili z tohto „hororového scenáru“ prvotne musíme dbať o čistotu črevného traktu. Možno viete, že moderná veda, použitím enterosorbentov (enteros – vnútorný, sorbent – čistič), dokázala zbaviť ľudí v minulosti nevyhnutných klystírov, ako jedinú možnosť črevnej očisty.

Pomocou kremičitého sorbentu SANOGEL sa dajú odbúravať tvrdé usadeniny z črevnej sliznice a pritom nepoškodiť črevnú mikroflóru.
Ale najzaujímavejšie na tom je, že keď Sanogel likviduje toxické látky v črevách, nastávajú neuveriteľné až fantastické zmeny v pečeni a obličkách. Organizmus sa ide až zblázniť z pocitu vnútornej čistoty. Lymfatický systém, ako súčasť imunity organizmu, je schopný dokonale plniť svoje funkcie, namiesto zaoberania sa s likvidáciou odpadu.

Ako príklad môžeme uviesť objav prof. Dandera z r. 1946, ktorí zistil, že pol hodinu po jedle počet bielych krviniek vzrástol až dvojnásobne a po sladkostiach, až trojnásobne. Keď sa zamyslíme nad tým, ako bičujeme svoj imunitný systém, vôbec sa nečudujme takému nárastu alergií a rakoviny.
Tým, ktorí sa schovávajú za myšlienku, že leukocitóza po jedle je normálny fyziologický jav, musíme oznámiť, že sa mýlia. Po pravidelných očistných kúrach a vyváženom stravovaní prírodnými ekologicky čistými produktami, počet bielych krviniek prakticky nestúpal.
Uvedomujeme si určité riziko použitia surových produktov pri očistných kúrach, (opäť z ekologických dôvodov), a tak isto aj náhradu črevnej mikroflóry nepasterizovanými mliečnymi produktami.

Preto doporučujeme niekoľko najmenej rizikových receptov očisty rôznych systémov organizmu:

 • koreňovú zeleninu krátko termálne spracovať
 • listovú zeleninu a vňať použiť za surova po opláchnutí prevarenou vodou
 • množstvo zeleniny musí dva až trikrát prevyšovať iné druhy jedla
 • očistu čriev od nánosov a hlienov dosiahneme použitím 48 hod. vymočeného ľanového semiačka
 • demineralizácia (očista organizmu od minerálov) sa úspešne dosiahne každodenným použitím 5 dní vymočenej ryže, alebo surovou šťavou zo zemiakov, zeleru a kalerábu
 • očista krvi sa dosiahne zmeskou štiav z cvikle, mrkvy a čiernej reďkovky
 • vyčistiť lymfu dokážeme na lačno požitím grepovej alebo citrónovej šťavy zriedenej s vodou

Ak tieto pravidlá ovládate a ich dodržiavate, a pritom sa cítite unavení, deprimovaní a fyzicky slabí, znamená to, že žijete v ekologicky znečistenom prostredí, konzumujete chemicky zamorené potraviny, je pre Vás nutná kvalitná detoxikácia pomocou SANOGELu.

Tento produkt si môžte zakúpiť  u nás v predajni alebo v našom e-shope

Hľadáme predajcov a distribútorov pre tento produkt na slovenskom trhu. Kontakt