Regeneračné cetrum ezofit

Zázrakom prírody je ľudské telo, ktoré sa dokáže samo regenerovať. Nebráňme mu v tom.

Liečivé anióny s preventívnym účinkom

Jedná sa v podstate o produkty nanotechnológie (ide o štruktúry a molekuly, ktoré obsahujú rádovo jednotky až desiatky atómov).

V čom sa táto spoločnosť líši od predchádzajúcich spoločností ?
Po prvé, bola tu po prvý raz použitá metóda biofotónov pre kvantovú teleportáciu aktívnych prírodných komponentov. Bol použitý dávno známy princíp jin – jang na novej, biofotónovej úrovni, kde úlohu aktivátora aniónov hrajú nohy. Aké jednoduché a geniálne! Trenie spôsobuje vírivú energiu a aktivuje holografickú projekciu duchovného tela človeka, čo následne obnovuje najprv duchovnú homeostázu a potom aj fyzickú.

Druhý efekt pozorujeme na úrovni čakier a energie Kundalini.
Tretí efekt – na úrovni endokrinného systému : dochádza k obnoveniu hormonálneho pozadia vaječníkov, nadobličiek a synergicky aj štítnej žľazy.
To všetko pomáha obnoviť dobrú funkciu endokrinného a močovopohlavného systému nielen u žien, ale tiež u mužov a riešiť dlhoročné problémy s konečníkom (hemoroidy).

Druhy aniónových vložiek na trhu si môžete pozrieť TU

Čo v skutočnosti prebieha?

Očista vnútorného prostredia v malej panve! Okrem toho hygienické liečebno-preventívne vložky poskytujú žene ochranu pred vonkajším znečistením (napr. pri kúpaní v bazéne a takisto aj v otvorených vodách, napr. v mori, riekach a pod.) Ochrana pred znečistením je dôležitá hlavne v priebehu tehotenstva, počas menštruácie, pred a po operácii v oblasti malej panvy. Vložky nielenže absorbujú cudzorodé organizmy, ale tiež tvoria vysokofrekvenčné vibrácie, ktoré hubia parazitickú mikroflóru.

Hlavné prednosti:

100 %-ná ochrana pred infekciami – najmä po pôrode a potrate, ďalej sterilita, bezpečnosť a takisto neprítomnosť chemických a toxických látok. Vložky nemajú vedľajšie účinky, nezaťažujú srdcovocievny a tráviaci systém, bez obmedzenia sa môžu používať v priebehu tehotenstva, menštruácie a klimaktéria.

 • Normalizácia hormonálnych funkcií (vrátane redukcie váhy)
 • Obnova telesných funkcií pri takých poruchách, ako napr. neudržanie moču v detskom a stareckom veku
 • Upevnenie maternice po pôrode a pošvy v neskorom veku.
 • Obnova a normalizácia menštruačného cyklu.
 • Vstrebávanie zrastov, erózií, cýst a miómov
 • Liečba neplodnosti
 • Liečba prostaty, hemoroidov a krvácania z konečníka
 • Všeobecné omladzovanie
 • Liečba ekzémov, psoriázy a iných kožných ochorení
 • Likvidácia plesní, baktérii a iných nežiaducich mikroorganizmov

A čo je najdôležitejšie, zvyšuje sa kultúra zdravého životného štýlu !

Je to možnosť REÁLNEHO splnenia štátnych programov zameraných na zlepšenia zdravia obyvateľov, úrovne starostlivosti o matky, riešenia demografickej otázky (zvýšenie pôrodnosti).

            Generálny riaditeľ Inštitútu východných technológií „BIONANOTECH“

                                                                      Generál poručík A. N. Gorškov
 

LOVE MOON – Aniónové ženské vložky:

 • neobsahujú chemické ingrediencie
 • pôsobia jemne na dotyk
 • bez vedľajších účinkov

Čo je to anión?
V obvyklých podmienkach sú molekuly atómov vzduchu neutrálne. Avšak pri ionizácii, ktorá môže prebiehať buď prostredníctvom obyčajného žiarenia, ultrafialovej radiácie, mikrovlnnej radiácie alebo prostredníctvom obyčajného blesku, molekuly vzduchu strácajú časť záporne nabitých elektrónov obiehajúcich okolo jadra, tie sa naďalej zlučujú s neutrálnymi molekulami, ktorým dávajú záporný náboj. A takéto molekuly sa nazývajú anióny. Človek, ako aj každý iný živý organizmus, nemôže žiť bez aniónov.

Anióny sú bez farby, bez zápachu a existencia záporne nabitých elektrónov na obežných dráhach im umožňuje priťahovať zo vzduchu rôzne mikročastice. Anióny tiež odstraňujú zo vzduchu prach a zabíjajú mikróby. Spojenie „anión – vzduch“ je analógiou spojenia „vitamíny – strava“. Anióny sa často nazývajú „vzdušnými vitamínmi“, „prvkom dlhovekosti“, a „čističom vzduchu“. Užitočné vlastnosti aniónov zostávali dlho nepovšimnuté. Sú veľmi dôležité pre ľudské zdravie. Nemôžeme si dovoliť ich liečivé vlastnosti prehliadať.

Takže anióny môžu akumulovať a neutralizovať prach, ničiť vírusy nabitými elektrónmi, prenikať do buniek mikróbov a ničiť ich, a tým rušiť negatívne pôsobenie na ľudské zdravie. Čím je vo vzduchu viac aniónov, tým menej je tam mikróbov (keď koncentrácia aniónov dosiahne určitú úroveň, množstvo mikróbov sa prakticky blíži k nule). Počet aniónov v jednom centimetri kubickom je nasledujúci: 40 – 50 / cm3 v mestských obytných priestoroch, 100 – 200 / cm3 v mestskom vzduchu, 700 – 1.000 / cm3 v otvorenej krajine a viacej než 5.000 / cm3 v horských údoliach a úbočiach hôr. Zdravie ľudí je priamo závislé od obsahu aniónov vo vzduchu.

Pokiaľ je vo vzduchu, ktorý prijíma ľudské telo, koncentrácia aniónov veľmi nízka, alebo naopak veľmi vysoká, človek začína kŕčovito dýchať, môže pociťovať únavu, závrate, bolesti hlavy alebo dokonca depresiu. Toto všetko je možné liečiť pod podmienkou, že obsah aniónov vo vzduchu prúdiaceho do pľúc je 1200 / cm3. Ak počet aniónov v obytnom priestore stúpne na úroveň 1500 / cm3, hneď sa budeme cítiť lepšie. Začneme pracovať s dvojnásobnou energiou a zvyšovať tým produktivitu práce.

Takže anióny sú nenahraditeľní pomocníci v upevňovaní ľudského zdravia a v predlžovaní života. Medzinárodná zdravotnícka organizácia stanovila minimálny obsah aniónov v čerstvom vzduchu na 1000 / cm3. V určitých podmienkach životného prostredia (napr. v horských oblastiach) sa môžu ľudia počas celého života vyhnúť zápalu vnútorných orgánov. Takíto ľudia obyčajne žijú dlho a sú zdraví celý život, čo je dôsledok dostatočného obsahu aniónov vo vzduchu.

Love Moon – je najlepšou kamarátkou každej ženy, ale aj muža.

V poslednej dobe po celom svete vzrastá záujem o liečebné a hygienické vlastnosti aniónov. Po mnohých rokoch dôkladného výskumu pracovníkov „Shen Zhen Winalite technology s.r.o.“ sa podarilo vyvinúť jedinečné liečivé vložky s preventívnym účinkom.

Zdokonalením bežných vložiek a vložením vysoko technologických ionizátorov , táto spoločnosť dostala národný patent na výrobu tovaru tohto druhu. Aniónový čip vo vložkách „Love Moon“ môže vytvárať až 5000 aniónov na 1 centimeter kubický, efektívne odstraňovať príčiny zápalu vaginálnej sliznice a tiež zabraňovať rozmnožovaniu baktérií spôsobujúcich rôzne zápaly.

Veľa ženských chorôb spôsobujú baktérie. Použitie vložiek „Love Moon“ umožňuje zlepšiť metabolizmus a vnútornú sekréciu, posilniť imunitu, stabilizovať tlak, ničiť baktérie, zmierniť zápal, odstrániť nepríjemný zápach a zbaviť sa únavy. Aniónové vložky „Love Moon“ sa starajú o zdravie žien a sú nenahraditeľným pomocníkom pri dodržiavaní osobnej hygieny každej ženy.

8 unikátnych vlastností aniónových vložiek „Love Moon“:

 1.  pôsobia antibakteriálne
 2.  nedráždia pokožku
 3.  odstraňujú zápaly
 4.  zlepšujú vnútornú sekréciu
 5.  odstraňujú nepríjemné zápachy
 6. posilňujú imunitný systém
 7.  pomáhajú pri únave
 8.  neobsahujú chemické ingrediencie

Základné vlastnosti liečivých vložiek „Love Moon“:

Vložky dávajú pocit sucha a sviežosti, prepúšťajú vzduch a preto sa v nich ženy cítia veľmi pohodlne. Liečivé vložky „Love Moon“ sú zložené zo siedmich vrstiev:

 1. Pri výrobe vrchnej vrstvy sa používa veľmi tenká bavlna, ktorá bráni kontaktu pokožky s vlhkosťou.
 2. Aniónový čip. Táto vrstva pri používaní generuje kondenzované anióny, ktoré upevňujú zdravie, imunitu, odstraňujú z tela toxíny, ničia baktérie a nepríjemný zápach.
 3. Vzduchopriepustná vrstva zo super tenkej bavlny.
 4. Vrstva, ktorá obsahuje silne absorbujúci materiál, ktorý mení presakujúcu vlhkosť v gél a tým bráni nepríjemnému lepivému pocitu.
 5.  Vzduchopriepustná vrstva zo super tenkej bavlny.
 6. Termostabilizujúca spodná vrstva dokáže prepúšťať vzduch, čo umožňuje vyparovaniu vlhkosti, zabezpečuje vetranie a efektívne bráni nepríjemnému pocitu mokra, ktorý vzniká medzi vložkou a telom.
 7.  Fixačná páska z potravinárskeho lepidla, ktorá sa dokáže prispôsobiť pohybom tela.

Používanie týchto vložiek umožňuje voľne sa pohybovať bez toho aby nastal pocit nepríjemnej vlhkosti a pretekania.


Možnosť zakupenia si produktov