Regeneračné cetrum ezofit

Zázrakom prírody je ľudské telo, ktoré sa dokáže samo regenerovať. Nebráňme mu v tom.

Konference Anunnaki

Konference Anunnaki

Toto je jedna zo série konferencií, ktoré sa budú s pravidelným časovým odstupom konať až do roku 2022. Chceme upozorniť na fakt, že obsahovo je táto konferencia druhou v Slovenskej republike tohto druhu. Táto akcia je zložená z uceleného súboru prednášok - vypočujete si autorizované prednášky, ktoré účastníkom akcie prináša kvalitné fakty odhaľujúce pravú podstatu faktoru "2012" a "2022" v nadväznosti na komplexnú problematiku Anunnaki a ich návrat na planétu Zem v roku 2022.

Prednášky budú postavené na fundovanom výklade publicistu a bádateľa Jaroslava Chvátala, ktorý sa na túto problematiku špecializuje a ktorý je v spojení s poprednými výskumníkmi. Jednotlivé prednáškové bloky budú doplnené obrazovým materiálom. Súčasťou tejto konferencie bude tiež unikátny experiment mentálneho spojenia so zástupcom civilizácie Anunnaki, ktorému budú môcť účastníci klásť rôzne otázky.

Program prednášok:

- Kozmický pôvod a utajovaná história bytostí Anunnaki

- Bytosti Anunnaki a zrodenie ľudstva

- Anunnaki a aktuálne informácie týkajúce sa tajnej spoluprpráce nadnárodných korporácií ľudskej civilizácie so zástupcami mimozemských bytostí (tajomstvá firmy Boening a Lockheed Martin)

- Anunnaki-Elohim poskytli detailné informácie o tom čo sa deje a nachádza na odvrátenej strane mesiaca (Detailné informácie o vnútornej infraštruktúre a rozmiestnenie mimozemských, ale i pozemských základní)

- Aktualizované posolstvo zástupcov Anunnaki pre obyvateľov Českej a Slovenskej republiky

- Anunnaki - Elohim poskytli detailné informácie ohľadom havárie mimozemského objektu v Kanade (k incidentu došlo 17.2.2015)

- V prípade vypuknutia vojnového konfliktu zasiahnu operačné vojenské strategické jednotky "Baal-Sham-Root RAM" na strane východného bloku - máme exkluzívne detailné informácie

- Anunnaki - Elohim varujú: Supervulkán  "Yellowstone" sa prebúdza. Detailné informácie k dispozícii vrátane príčin a pravdepodobného budúceho vývoja

- Kam zmizol na päť dní v  marci ruský prezident Putin. Tajné stretnutie ruského prezidenta s bytosťami Anunnaki Elohim v priestoroch podzemia vojenskej základne na polostrove „Kola“

-  Veľká beseda s poslucháčmi

Konferenciu vedie: Jaroslav Chvátal (CZ)

Momentálne nie je v Košiciach vytýčený žiadny termín konferencie

Články od Jaroslava Chvátala o bytostiach Anunnaki TU 
 
Prečítajte si ďalšie články od Jaroslava Chvátala