Regeneračné cetrum ezofit

Zázrakom prírody je ľudské telo, ktoré sa dokáže samo regenerovať. Nebráňme mu v tom.

Inštitút vzdelávania

Ak sa chcete líšiť od väčšiny ľudí, ktorí zverujú svoje zdravie do rúk iných, ste na správnej adrese. Vzdelávanie v tejto oblasti nie je v našej spoločnosti zámerne propagované. Hlboko si vážime každého, kto má snahu pomáhať sebe a svojmu okoliu. Aj keď je zdravie výsostne osobná záležitosť, je to téma tak obšírna, že je nutné spojiť tisícky hláv, aby našli tú najlepšiu cestu zdravým životným štýlom.

Vzdelávanie považujeme za nesmierne dôležitú, integrálnu súčasť našej činnosti. Tí najlepší z nás sú pripravení predávať a šíriť vedomosti a skúsenosti získané dlhoročnou úspešnou praxou a nepretržitým štúdiom. Jednotlivé súčasti komplexného vzdelávania budú rozčlenené tak, aby pokryli všetky dôležité témy. Budeme prechádzať cez jednotlivé úrovne informácií a každého dostaneme k tým informáciám, ktoré potrebuje a hľadá.

Nie je dôležité, kedy sa do programu zapojíte. Semináre budú prebiehať v Regeneračnom centre ENERGY v Košiciach, ale aj v iných mestách Slovenska. Náš predseda odbornej rady MUDr. Július Šípoš bude dohliadať na to, aby vám neunikla žiadna dôležité téma. Behom dvoch rokov sa každý seminár na vašom Klube Energy aspoň raz zopakuje. Budete mať tak možnosť zúčastniť sa všetkých, aj keby sa vám to na prvýkrát nepodarilo. Nie je však ničím mimoriadnym zúčastniť sa toho istého semináru viackrát. Verte nám, že sa vždy dozviete niečo nové. Po každom seminári je priestor na otázky. Nebojte sa s našimi lektormi konzultovať vaše skúsenosti a podeľte sa o ne aj s ďalšími frekventantmi Inštitútu vzdelávania ENERGY. Skúsenosť je predsa najlepšia škola.

Vstup na prednášky je 15,- € na celý rok. V každom Klube Energy tak môžete absolvovať 1-2 prednášky každý mesiac na rôzne témy.

Ak ešte nie ste členom Klubu Energy, prečítajte si viac o týchto výhodách.

Viac info o jednotlivých prednáškach v Košiciach

Prehľad tém a lektorov v rôznych mestách na Slovensku

"PRVÝM KROKOM NA CESTE K ŠŤASTIU JE UČENIE.
PODEĽTE SA O SVOJU SKÚSENOSŤ,
JE TO CESTA AKO DOSIAHNUŤ NESMRTEĽNOSŤ.“
Dalajláma: Tibet, súčasnosť