Regeneračné cetrum ezofit

Zázrakom prírody je ľudské telo, ktoré sa dokáže samo regenerovať. Nebráňme mu v tom.

Feng šuej – rýchle metódy

Kurz maľovania anjelskych mandál

Ochranné mandaly, Anjelske mandaly, alchymistické mandaly, liečivé mandaly, priestorové mandaly

Dobrá a zlá mandala. Kolektívne podvedomie a náboženské symboly. Zorientovanie sa v základných mystických symboloch. Kedy je mandala najsilnejšia? Ako lieči mandala? Určenie správneho času pre tvorbu účinnej mandaly. Prečo, ako a kedy sa likviduje mandala? Vytváranie vlastnej virtuálnej mandaly.

Praktické cvičenia Ako si namaľovať ochrannú a liečivú mandalu.
Spoluvytváranie mandaly.

Cena: 99,- € (pre študentov a mamičky na materskej 60,- €)
Minimálny počet účastníkov 5, maximálny 10

Pozvite svojich priateľov na Facebooku


Kurz maľovania mandál

Mandaly feng šuej, osobné mandaly, partnerské mandaly, historické mandaly, posvätné mandaly

Mandala ako silný harmonizačný prostriedok pre prostredie i človeka. Mandala ako zrkadlo duševných procesov. Mandala ako priestorový žiarič (usmerňovač). Intuitívna a automatická tvorba mandál. Algoritmus mandaly alebo ako ju čítať? Feng šuej pre správne umiestnenie interiérovej mandaly. Rozbor a výklad na príkladoch historických mandál.

Praktické cvičenia Mandala ako duševné zrkadlo.
Praktické cvičenia Ako si namaľovať osobnú a partnerskú mandalu.

Účastníci dostanú:
Dgitálna projekcia odborných materiálov o mandalách so sprievodným slovom
Vysvetľujúci výklad potrebných teoretických poznatkov
Odborné výtvarné pedagogické vedenie pri tvorbe vlastných mandál
Výtvarný materiál, s ktorým sa bude na kurze pracovať (kto chce, môže si doniesť aj svoj)
Feng šuej materiály pre výpočet energií osobností a iné (nezabudnite si svoje pôdorysy)
Akceptačný list 1. úrovne
Na záver budú všetci zúčastnení zaradení do žrebovania o Anjelskú mandalu (30 x 30 cm) v hodnote 100,- €

Ak máte záujem o kurz, je nutné aby ste sa prihlásili aj keď nie je uvedený termín. Akonáhle sa nazbiera dostatočný počet záujemcov, termín Vám osobne oznámime. Ak nebudete môcť prísť, oznámime Vám ďalší termín.

Cena: 99,- € (pre študentov a mamičky na materskej 60,- €)
Minimálny počet účastníkov 5, maximálny 10

Semináre vedie Mgr. Ľubomír Slejzák (37 r.)

Narodil sa v Levoči, žije so svojou rodinou v Spišskom Hrhove. Študoval v Prešove na Pedagogickej fakulte UPJŠ, odbor Slovenčina – Výtvarná výchova. Pedagogickej praxi sa venoval 7 rokov.
Umeniu feng šuej sa venuje profesionálne od r. 2003. Pracuje ako dizajnér feng šuej po celom Slovensku. Má za sebou mnoho autorských realizácií, kde uplatnil maliarsku výzdobu a harmonizáciu interiérov podľa princípov feng šuej.
Okrem tvorby a harmonizácie interiérov sa so svojou manželkou Dankou venuje maľovaniu MANDÁL, o ktoré je veľký záujem. Namaľovali ich už viac ako 1000. O pôsobení týchto špeciálnych obrazov sa presvedčili mnohí majitelia osobných, partnerských, rodinných, ochranných či anjelských mandál po celom Slovensku i v zahraničí. Pravidelne sa zúčastňuje medzinárodných i domácich výstav Esoterika a Dni zdravia v Prahe, Bratislave a Košiciach. Súčasťou bohatej klientskej praxe sú aj prednášky, semináre a kurzy, ktoré sa organizovali v Poprade, Trnave, Liptovskom Mikuláši, Nových Zámkoch, Leviciach, Zvolene, Košiciach a inde. Na týchto stretnutiach odovzdáva svoje skúsenosti s tvorbou mandál a praktizovaním feng šuej v reálnom živote.

Mandala maľovaná Ľ. Slejzákom na schodišti Regeneračného centra


Feng šuej – rýchle metódy

Ako si doma privodiť zmenu

Víkendový seminár sobota – nedeľa

Na víkendovom seminári dostanú účastníci praktické rady, ako si harmonicky usporiadať bývanie, nastaviť výhodné pozície pre osobnosti, ošetriť nepriaznivé vplyvy Lietajúcich hviezd a ako si očistiť domov od negatívnych energií a starých stereotypov. Všetko v stručných, prehľadných krokoch, ktoré sa dajú rýchlo zrealizovať. Jednotlivé harmonizačné kroky dostanú účastníci zhrnuté aj v praktickom manuáli.
Okrem toho budú zaradení do žrebovania o osobnú mandalu (30 x 30 cm) v hodnote 70,- €

Víkendový seminár sa skladá z troch častí:

sobota
1. časť 9:00 – 12:00
2. časť 14:00 – 17:00

nedeľa
3. časť - osobné konzultácie v domácom prostredí účastníkov
(čas stretnutia sa dohodne so všetkými účastníkmi v sobotu)

Maximálny počet prihlásených osôb 8
Cena víkendového seminára s osobnými konzultáciami za výhodnú cenu: 66,- €

Semináre vedie Mgr. Ľubomír Slejzák (37 r.)

zo Spišského Hrhova, ktorý pracuje v oblasti feng šuej profesionálne viac ako 5 rokov. Pôsobí na celom území Slovenska (najviac Trnavský, Popradský a Košický región), ale má i zahraničné aktivity (Česko, Maďarsko). Svoje bohaté skúsenosti z klientskej praxe odovzdáva poslucháčom uvoľnene, bez tajomstiev, rád rozpráva aj o svojich neúspechoch a skúškach na ceste k poznaniu tejto náročnej vedy. Potreba týchto víkendových seminárov vyplynula zo skúseností, že ľudia síce majú záujem o feng šuej, ale nemajú dostatok voľného času, aby sa mu mohli naplno venovať. V tejto stručnej praktickej forme si účastník môže urobiť celkový obraz o tom, aké je umenie feng šuej široké a náročné, ale môže si tiež odniesť praktické rady pre rýchle zharmonizovanie svojho bývania...


Ak máte záujem o ľubovolný kurz, je nutné aby ste sa prihlásili aj keď nie je uvedený termín. Akonáhle sa nazbiera dostatočný počet záujemcov, termín Vám osobne oznámime. Ak nebudete môcť prísť, oznámime Vám ďalší termín.