Regeneračné cetrum ezofit

Zázrakom prírody je ľudské telo, ktoré sa dokáže samo regenerovať. Nebráňme mu v tom.

Kurz alternatívneho videnia s otvorením tretieho oka

Zázrak?.... Ak veríš v zázraky, kurz je práve pre Tvoje dieťa.... Ak v zázraky neveríš, kurz je práve pre Tvoje dieťa.... Ak veríš, že je to možné, 5 dní stráviš v očakávaní.... Ak veríš, že je to nemožné, tých 10 hodín Ťa presvedčí o opaku.... Či už rozmýšľaš tak, či onak, je to pre Tvoje dieťa, ktorému stále dávaš najviac, čo sa len dá.

Pridaj sa ku nám na cestu „zázrakov“ s Tvojim dieťaťom, ktorému sa všetko javí práve tak, ako to JE a preto je slobodné. Dajme mu príležitosť rozvíjať SEBA a pochopiť, že niekedy aj zdanlivo nemožné sa UDEJE.

Na kurze sa naučia vidieť bez fyzických očí a aj to, ako sa v tom zdokonaľovať zo dňa na deň aj mimo tohto inšpirujúceho prostredia.

Ak cítiš, že Tvoje dieťa si zaslúži ísť po tejto ceste, prihlás ho čím skôr. V skupine môže byť maximálne 5 detičiek.

Dôjsť môžu rodičia s deťmi od 5 do 12 rokov.

Miesto konania: okolie Košíc - hranice s Maďarskom

Dátum konania: po nazbieraní aspoň 4 (max 6) detí

Kurz začína piatok o 17:00 hod (po dohode zúčastnených aj skôr) a pokračuje v sobotu a nedeľu doobeda aj poobede. Potrebné je byť v pohodlnom oblečení, keďže sa budeme hrať, zabávať a tešiť sa spolu tomu, aká sranda je vidieť bez našich fyzických očí.

Cena kurzu je 95,- € / dieťa, čo zahŕňa cenu stretnutí počas 3 za sebou nasledujúcich dní po 2 hodinách doobeda aj poobede.

V prípade záujmu píšte na: regeneracnecentrum@gmail.com a lektorka Vás bude kontaktovať

Dcéra lektorky v 3 deň kurzu - video

Pozeranie a videnie bez očí

Metóda priameho vnímania informácií z okolia je zložená z metódy alternatívneho -intuitívneho vnímania, ktorá je určená pre dospelých a metódy alternatívneho -intuitívneho videnia, ktorá je určená deťom vo veku od 5 do 12 rokov. U detí sa proces aktivácie Centra vnímania odlišuje od výuky dospelých tým, že deti so zavretými očami jednoducho vidia. Tento režim VIDENIA je len u detí vo veku medzi 5 až 12 rokov, potom sa táto schopnosť prepína na dospelý režim, tzn. režim VEDENIE.

Tým, že vďaka kurzom pre naše detičky im umožníme VIDIEŤ cez zakryté oči, v nich posilníme ich vnútorný zrak a tým im umožníme aj zachovať čistotu šišinky (epifýzy), to znamená: vyrastú bez zbytočných blokov, ktoré by v dospelosti mali spracovať v sebe, keďže sa naučia od malička počúvať svoje vnútorné vedenie bez strachov a stáleho nutkavého pocitu potreby prispôsobovania sa a vyhoveniu okoliu bez ozajstného vnútorného súhlasu.

Deti, ktoré absolvujú tento kurz a budú naďalej cvičiť podľa inštrukcií lektorky, budú sebavedomé, inteligentné, bez negatívnych nánosov svojej minulosti, čiže v krásnom žití v TU a TERAZ s otvoreným vnímaním všetkého nového, kde zodpovedný slobodný prístup je prirodzeným prejavom duše každej jednej bytosti.

Lektorka - Rea Sun o sebe:

"Mojím cieľom je pomáhať ľuďom?....NIE

Nemám ani cieľ, ani snahu niekomu vôbec pomôcť. Ale cez môj ŽIVOT môžem inšpirovať tých, ktorí cítia v sebe ako keby "potrebu" prebudiť svoje pravé Ja a prežívať život s Láskou a v mieri.

Naša Zem sa momentálne nachádza v procese významnej planetárnej transformácie. Neistoty každodenného života, hrozba terorizmu a fanatizmu, apokalyptického myslenia a globálneho ekonomického kolapsu narúšajú vnútorný mier a duchovný život. Ak chceme oživiť pokoru, úctu, dôveru a radosť, potrebujeme v sebe obnoviť hlboké duchovné prijatie, Lásku a vnútorný pokoj. Až vtedy môže dôjsť k obnove tela, mysle, srdca a duše, čo umožní spirituálne liečenie osobnosti a následne môže dôjsť aj k planetárnej transformácii.

Každý jedinec, ktorý pracuje na vlastnom duchovnom liečení, môže ovplyvniť, a aj ovplyvní budúcnosť našej planéty. Voľba je na nás. POSUŇME SA DO NÁŠHO SRDIEČKA."