Regeneračné cetrum ezofit

Zázrakom prírody je ľudské telo, ktoré sa dokáže samo regenerovať. Nebráňme mu v tom.

Séria workshopov samoliečby harmonickou stravou Varenie aj bez varenia pre vitalitu a energiu

Najviac času svojho života trávime obstarávaním potravy, jej prípravou a jedením. A predsa mnohí ľudia neprikladajú dostatočný dôraz tomu, že podstatná časť zdravia je závislá na tom čo a ako jeme.

V návale informácií o rôznych stravovacích návykoch sa nie je jednoduché vyznať. Jesť surovú stravu či delenú stravu? Byť vegetariánom či makrobiotikom? Čo je racionálna výživa? Jeden smer hovorí toto nejesť, druhý toto jesť. Stravovanie podľa krvných skupín rozdelilo ľudstvo na 4 skupiny, ale každý z nás je iný a vyhovuje mu iná strava. Napriek tomu existujú určité zásady ktoré by mal každý dodržiavať.

V závislosti na danom ochorení sa po dodržaní na kurze naučených zásad (nie diéty) začne upravovať zdravotný stav po niekoľkých dňoch, (týždňoch, mesiacoch) aj u zdanlivo neliečiteľných chorôb - vysvetlíme si príčinu vzniku Vášho ochorenia a na základe testov zistíme, aký ste metabolický typ aby ste vedeli, ktoré potraviny sú pre Vás vhodné a ktoré nevhodné.

Workshopy sú spojené s varením, alebo prípravou a ochutnávkou RAW stravy.
Miesto: Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3

Rozhodne viacerí z nás si kladú otázku – čo je lepšie – odšťavovanie alebo mixovanie? Ktorý spôsob spracovania ovocia, zeleniny, listov a byliniek nám poskytuje najviac zdravotných benefitov? Ktoré druhy ovocia a zeleniny sú vhodné na odšťavovanie a ktoré na mixovanie? Pomôžeme Vám zorientovať sa v tejto oblasti.

Niečo si pomixujeme a niečo aj odšťavíme a spoločne vypijeme.

Osobné konzultácie s Ing. Petrom Tóthom

Ak máte záujem o účasť na kurze, prihláste sa, lebo dátum bude vypísaný iba v prípade dostatočného záujmu.  Dátum Vám potom oznámime.

 
Kurz je vhodný nie len pre chorých, ale aj zdravých ľudí, ktorí sa chcú dožiť dlhého veku bez chorôb a trápenia a hlavne pre budúcich rodičov, ktorí chcú mať zdravé deti

Kurz je založený na princípoch stravovania sa našich predkov s aplikáciou poznatkov z vitariánsktva - RAW a paleo stravy, ájurvédy, čínskej medicíny - 5 elementov, krvných skupín,... (pozri články)

Vedľajší efekt - úprava váhy bez diéty a chudnutia

RAW produkty a literatúra
Paleo produkty a literatúra
Literatúra o ájurvéde
Literatúra o strave podľa učenia 5 elementov podľa čínskej medicíny

Pozrite sa kam sa môže človek dopracovať, ak sa nevie orientovať v tom, čo zdravé je a čo nie je a čo s tým dokáže urobiť klasická medicína, ale skúsme tomu predísť stravou.

Podobné princípy, ako Vás budeme učiť používa mnoho známych osobností:  Demi Moore, Sting, Cher, David Bowie, Pierce Brosnan, Donna Karen, Cameron Diaz, Christina Aguillera, Madonna, ...
Na Slovensku a v Čechách Slávka Halčáková, Adela Banášová, Jaroslav Dušek, ...

SPRÁVNA VÝŽIVA - CESTA KU ZDRAVIU