Regeneračné cetrum ezofit

Zázrakom prírody je ľudské telo, ktoré sa dokáže samo regenerovať. Nebráňme mu v tom.

Žehlička na tvár

Chcete vyzerať o niekoľko rokov mladšie? Revolučná novinka omladí vašu pleť, zjemní a vyhladí vrásky, revitalizuje pokožku hlavy a prečistí telo. Účinky ako pri profesionálnej pleťovej liečbe vám prinesie už za 10 minút.

Čistenie pleti funkciou negatívnych iónov a aplikovanie krému funkciou pozitívnych iónov.

S unikátnou technológiou uvoľňovania iónov, žehlička na tvár zabezpečí lepšie aplikovanie Vašich krémov do buniek pokožky. Bunky sú schopné plne absorbovať výživu z krémov kombináciou pozitívnych iónov, negatívnych iónov a infra červeného vyhrievania. Vedie to k zlepšeniu mikrocirkulácie, urýchleniu metabolizmu čo vedie k rýchlejšej obnove aktivity buniek, redukovaniu a prevencii vrások. Pokožka bude opäť pružná a navráti sa jej mladistvý vzhľad.

Videá:

Prečo by ste sa mali rozhodnúť pre žehličku ION BEAUTY?

Pretože Vám ponúkame pre najlepší efekt vysoko kvalitné ampulky Hyaluron gélu od nemeckej firmy DEVEE, ktoré by sa mali aplikovať počas žehlenia pleti prístrojom Ion Beauty. Preštudujte si o Hyaluron produktoch na našich stránkach a sami zistíte, že ide o jedinečný produkt pre anti-aging (proti starnutiu). Kombinácia žehličky aj hyaluron gélu prináša skvelé výsledky:

pred aplikáciou:      po 2 týždňoch aplikácie:

PRED, 16.02.2009, Prava strana PO, 03.03.2009, Prava strana

1. Modul na čistenie pokožky: Čistí pleť do hĺbky. Pokiaľ používate čistiace gély a emulzie, je vhodné ich nanášať v tomto module. Počas tohto programu sú vyžarované záporné ióny, ktoré odstraňujú nečistoty usadené v pokožke.
2. Modul na zvlhčenie pokožky: Počas tohto modulu sú vyžarované infračervené lúče a kladné ióny. Tento režim podporuje zlepšenie vstrebávania živín, zlepšenie cirkulácie v kapilárach a odstraňovanie toxínov z pokožky.
3. Modul starostlivosť o pokožku: Počas tohto režimu dochádza k masírovaniu pokožky slabým prúdom a slabými vibráciami.
4. Modul lifting čiže spevňovanie pleti: Počas tohto režimu je najvhodnejšie použiť kyselinu hyaluronovú pre lepšie vstrebanie do pokožky.

Prístroj si môžete zakúpiť cez e-shop

Viac informácií  nájdete TU

Ďalšie produkty