Regeneračné cetrum ezofit

Zázrakom prírody je ľudské telo, ktoré sa dokáže samo regenerovať. Nebráňme mu v tom.

Voda

Voda

Disharmónia predovšetkým v energetickej dráhe obličiek a močového mechúra, sleziny, dráhe šľachosvalovej troch žiaričov, bočnej vetvy osrdcovníka ovplyvňuje aj problémy, ktoré sa vzťahujú na nedostatočnú funkciu orgánov na týchto meridiánoch.

Typické syndrómy, vzťahujúce sa na dráhu obličiek a močového mechúra, sú zápaly v hrdle, angíny, vysoké horúčky, duševný nepokoj, bolesti srdca, chlad nôh, výtok riedkeho hlienu a krvi z nosa, slzenie, bolesti v chrbtici, bedrách a celý rad ďalších problémov.

Orgány v ľudskom tele sú navzájom prepojené energetickými dráhami, ktoré slúžia na distribúciu energie a ako informačné kanály medzi jednotlivými časťami tela. Ak dôjde v orgáne k poruche, znamená to reťazovú reakciu v jeho energetickej dráhe a problémy sa môžu prejaviť nielen v postihnutom orgáne, ale aj v odľahlých častiach tela.

Problémy s obličkami a močovým mechúrom sa prejavujú v oblasti psychiky strachom, fóbiami, depresiou, bojazlivosťou, nesmelosťou, váhavosťou, nerozhodnosťou, hanblivosťou, nepokojom, vzťahovačnosťou, netrpezlivosťou, cynizmom, pocitmi beznádeje, nedbalosťou, bezohľadnosťou, ľahkovážnosťou, hyperaktivitou CNS, neschopnosťou uvoľniť sa, averziou k zime. Ak ste často pod vplyvom vyššie uvedených nálad a stavov, má to negatívny dosah na vaše obličky a močový mechúr.

Ako sa prestať báť?

Ak má človek narušenú činnosť obličiek, môže sa to prejaviť v oblasti psychiky zvýšeným pocitom strachu. Trpí rôznymi fóbiami, napr. z výšok, uzavretých priestorov a pod. Strach ho v živote neustále sprevádza až do času, kým sa upraví funkcia jeho obličiek. Človek potom doslova rozkvitne, zbaví sa strachu a na svoj život sa pozerá radostnejšími očami.

Pri uvedených náladách a stavoch je možné využiť ako harmonizačný prípravok Renol.

Pokiaľ je porucha orgánu len v energetike, môže ju informačný prípravok po užití odstrániť v priebehu niekoľkých sekúnd. S odstránením poruchy mizne aj príslušný problém.

Celý komplex rastlín, energie kryštálov a homeopatické zložky pôsobia na organizmus v mnohých smeroch priaznivo, napomáhajú mu obnoviť jeho regeneračné schopnosti a vnútornú harmóniu.

Obličky hrajú dôležitú úlohu pri detoxikácii tela. Ich párovým orgánom je močový mechúr. Majú na starosti predovšetkým hospodárenie s minerálmi. Činnosť obličiek po dvadsiatom roku života postupne slabne, a preto je nevyhnutné dopriať im čo najväčšiu starostlivosť a možnosť regenerácie. Konzumáciou malého množstva slaných potravín stimulujeme činnosť obličiek, veľké dávky pôsobia naopak. Obličky sú miestom, kde sa tvoria niektoré aktívne pôsobiace zložky a hormóny, ktoré riadia tvorbu červených krviniek v kostnej dreni alebo sa uplatňujú pri tvorbe enzýmov ovplyvňujúcich krvný tlak. Aj výsledný efekt lymfatického systému je závislý na dobrej funkcii obličiek, podieľajúcich sa na úprave kyslo-zásaditej rovnováhy krvi. Pokiaľ pH krvi klesne pod únosnú mieru, znamená to vážne ohrozenie zdravia. K spomenutej rovnováhe prispieva aj strava. Preto je vhodné konzumovať viac rastlinných produktov než živočíšnych, ktoré svojimi splodinami z látkovej premeny zaťažujú obličky a majú vplyv na pH krvi. Aby obličky mohli úspešne plniť svoju úlohu, preteká nimi každú minútu asi 1250 ml krvi. Pokiaľ chcete obličkám uľahčiť prácu, prestaňte konzumovať jedlá extrémne slané, sladké, ostré či kyslé alebo chemicky konzervované, pretože toho všetkého sa musia obličky s veľkou námahou zbavovať.

Obličky sú veľmi citlivým orgánom. Je v nich uložená vrodená energia, a tá keď vyprchá, nastáva smrť. Preto je vhodné posilňovať činnosť obličiek, čím šetríme vrodenú energiu.

V Renole je obsiahnutý špeciálny komplex éterických olejov a vysoko biologicky aktívne ochranné látky.

Silné detoxikačnéantioxidačné a regeneračné účinky komplexu rastlín v Renole možno využiť nielen preventívne, ale aj u rôznych foriem degenerácie kĺbov sprevádzaných pohybovými ťažkosťami, pri dnereumatizmeartrózach, pri bolestiach chrbticeskoliózeBechterevovej chorobe, pri urologických problémochzápaloch močových ciest a obličiek, obličkových a močových kameňochťažkostiach s močením, pri prostatenedostatočnej funkcii nadobličiek a lymfatického systému, pri nedostatku energie. Vhodný je na detoxikáciu tela pri otravách ťažkými kovmi, pri predčasnom šedivení vlasov, pri niektorých typoch mužskej neplodnosti, poruchách sluchuopuchoch dolných končatín a okolia očíVzhľadom na to, že upravuje činnosť obličiek a lymfatického systému, je osobitne účinný pri zvyšovaní imunity. Pre detoxikačné schopnosti možno tento sirup využiť pri ekzémochvyrážkach a akné alebo pri vysokom a nízkom krvnom tlaku, ktorého príčina spočíva v nedostatočnej funkcii močového mechúra a obličiek. Je vhodný pri všetkých problémoch, ktoré vznikajú pri disharmónii v príslušných energetických dráhach.

Pre podrobnejšie informácie odporúčame brožúru Regenerácia v pentagrame, kde sú detailne popísané základné energetické dráhy

Odporúčame kombináciu s krémom Artrin.

 Viac info o ostatných elementoch podľa čínskej medicíny ako aj stravovania podľa 5 elementov

Test vášho momentálneho zdravotného stavu pomocou automatickej kresby - môžete zistiť a získať riešenie, ktorý z energetických okruhov máte oslabený