Regeneračné cetrum ezofit

Zázrakom prírody je ľudské telo, ktoré sa dokáže samo regenerovať. Nebráňme mu v tom.

Veľký seminár

Lektor:

Nadežda Petrovna Tokareva

Typ:

Seminár

Popis:

Vzhľadom na zrušenie niektorých letov mimo EÚ k nám Nadežda zatiaľ nepriletela. Preto presúvame Veľký seminár v Košiciach, ktorý sa mal konať 15.- 16.8.2020 na nedeľu-pondelok, prípadne pondelok-utorok podľa príletu lietadla.

O vývoji prinesieme informácie na tejto stránke, alebo na stránke tartaria.sk

Veľkého seminára by sa mali zúčastniť iba tí, ktorí už absolvovali začiatočnícky seminár!

Na začiatočníckom seminári sa čistia všetky energetické telá od negatívu – nastavujú sa etalónové, t.j. prvopočiatočné hodnoty všetkých čakrálnych aj priestorových štruktúr a prebehne aj riadený výstup Živatmy do 16. rozmernosti. Druhá dôležitá vec je, že všetkým účastníčkam začiatočníckeho seminára sú vytvárané aj oberežné kruhy (stará slovienska a árijská tradícia, uvedená aj v Slovҍnsko-Árijských Vҍdach), ktoré slúžia na ochranu všetkých členov rodiny.

Na veľkých seminároch sa pracuje s vyššími energetickým tokmi, preto tí, ktorí neprešli začiatočnícky seminár môžu mať s ich zvládaním problémy, pričom zároveň brzdia prácu všetkých ostatných účastníkov. 

Prosím sledujte pred začatím semináru prípadné nové aktualizácie.

Náplň seminára Metafyzika pre život:

  • staré slovanské Žrecovské poznanie Zlatého Veku
  • čistenie jemnohmotných tiel (biopoľa) a meditácie
  • čistka na Jemnohmnotnej úrovni pod vedením sibírskej Vedmy
  • obnovenie prvopočiatočného stavu čakrálnych a priestorových štruktúr

Na seminár je nutné prihlásiť sa vopred vypísaním prihlášky. Ak ste už mali vyplnenú prihlášku na seminár, ktorý sa kvôli koronakríze zrušil, nemusíte prihlášku vyplňovať ešte raz.

Ubytovanie si môžete zabezpečiť priamo v mieste konania seminára v rekonštruovaných izbách internátov. Volajte na recepciu: Jedlíkova 13 a 5

Ďakujeme vopred, že nám pomôžete v propagácii tohto seminára, aj keď nie ste z príslušného mesta. Jej zdieľaním na Vašom facebookovom profile sa tak o seminári môže dozvedieť niekto, koho to môže zaujímať. Prostredníctvom fb môžete konkrétne osoby priamo pozvať na toto podujatie.

Informácie

Začiatok: 16.8.2020 o 10:00
Koniec: 17.8.2020 o 17:00
Miesto: Košice, Jedlíkova 7, Kultúrno-spoločenské centrum
Príspevok: 80 €

Lektor

Nadežda Petrovna Tokareva

Lektor
Aktuálne Prednáša: 1

sibírska vedma

Iné udalosti