Regeneračné cetrum ezofit

Zázrakom prírody je ľudské telo, ktoré sa dokáže samo regenerovať. Nebráňme mu v tom.

Priateľské stránky

Bioinformačné preparáty so silnými detoxikačnými, antioxidačnými a regeneračnými účinkami, pri príprave ktorých sú použité najnovšie poznatky z oblasti fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Obchodné zastúpenie pre Košice a kompletný sortiment a poradenstvo nájdete v Regeneračnom centre a v internetovom obchode.
Zoo Košice sa buduje od roku 1979. Jej zameranie je v prevažnej miere na euroázijskú faunu, chovanú v priestoroch, ktoré sa svojou veľkosťou a charakterom približujú prírodným podmienkam. ZOO Košice pri liečení zvierat používa preparáty Energy
Rodinný měsíčník o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný předními léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení. Zdravotní poradny pro čtenáře. V každém čísle harmonizující obrázek. I obálka časopisu léčí.Časopis si môžete zakúpiť aj v našom internetovom obchode.
logo-mane_128px.jpg, 49kBMANE - Mezinárodní Asociace Nezávislých Esoteriků

Slovenská federáca tradičného Aikido, skrátene Aikido Klub Košice. Aikido je mladé japonské bojové umenie, ktoré sa začalo šíriť do sveta po 2. Svetovej vojne. Zaznamenalo dosť rýchly rozmach, pretože ide o sebaobranné umenie hlásajúce mier, toleranciu a spoluprácu.
Agape Brno je centrum volně sdružených duchovně a léčitelsky založených osob, které pracují v různých sférách těchto oblastí...
Cestovná kancelária, ktorá Vám vyberie dovolenku podľa Vašich predstáv a finančných možností.
Poradenstvom v oblasti fitodietológie, prevenciou civilizačných ochorení a hlavne kontrolovanou systémovou očistou organizmu, získali Centrá NOE mnoho priaznivcov nielen na území Slovenskej republiky, ale aj v Českej a Maďarskej republike.
Moravské kvety sú typom pomoci pre tretie tisícročie. Sú vyrobené z kvetov a rastlín ktoré rastú na území Čiech, Moravy a Slovenska. Vibračne sú najúčinnejšie pre Stredoeurópanov tak ako Bachové esencie pre Ostrovanov. Na terapiu sa môžete objednať v Regeneračnom centre.
Odborné poradenstvo pre dospelých a deti. Bezlepkové recepty, laktózová intolerancia, zloženie výrobkov, výrobcovia, predajne, legislatíva, reštaurácie, sociálne a iné výhody, stretnutia, združenia, pokec, …
Prirodzene bezlepkové výrobky a literatúru dostanete kúpiť aj v Regeneračnom centre
 
Alter Nativa o.z. od roku 2007 realizuje program vydávania čitateľmi spolufinancovaných knižiek. Týmto spôsobom je možné vydávať knihy, o ktorých si myslíme, že sú veľmi kvalitné a potrebné, avšak trhovo nie až tak výnosné a teda nezaujímavé pre komerčných vydavateľov.
 
 
Skupina ezoterikov, ktorá zozbierala ezoterické weby v 30. štátoch a tento počet ešte nie je konečný. Vytvorili vyhľadávač ezoteriky a alternatívnej medicíny, čo je prvý krok k vytvoreniu centra svetovej ezoteriky.
KanKan.sk Internetový portál pre ženy. Krása, kozmetika, móda, zdravie a fitness, matka a dieťa, recepty, horoskopy, news people, láska a sex - rady expertov, interaktívne pomôcky, fórum pre aktívne ženy.
Cesta k lásce. Atránky, které jsou pod Andělským vedením. Věříme, že zde naleznete odpovědi na otázky, které Vás zajimají.
Kniha Rodili sme doma. Plánovaný pôrod doma je prirodzený, bezpečný a v súlade s právom. Má transformujúcu silu s priaznivým vplyvom na celú spoločnosť. O jeho reálnosti rozpráva desať príbehov slovenských rodín. Máte možnosť nahliadnuť do ich knihy života.
 
www.ziv.sk - Združenie pre integrálne vzdelávanie
Ezoterika novej generácie - pre každého, kto hľadá pomocnú ruku a odpovede
MATRIX: Pravdu nelze potlačit a zničit. Bude to pravda, která nás osvobodí.
Maxcare.sk - Váš internetový predajca kozmetiky
Maxcare.sk - Váš internetový predajca kozmetiky

ZdravéZľavy.sk - PRVÝ ZĽAVOVÝ PORTÁL, ktorý sa venuje výlučne zdravému životnému štýlu a BIO produktom

 

 

 

Drevsting s.r.o. - výroba drevených okien, dverí, brán, zimných záhrad 

 

 

Felicius

FELICIUSSpecializujeme se na eventy a marketing v oblasti Open Minds – pro všechny, kteří hledají nové a inspirativní přístupy k životu i ke světu

 

 

 

 
 

Časopis zabývající se tématy křesťanství, makrobiotiky a ochrany životního prostředí.
Zakúpiť si ho môžete aj v Regeneračnom centre a v internetovom obchode.

Stránka J. a J. Prúchových. Knihy o makrobiotike
si môžete kúpiť v Regeneračnom centre a v internetovom obchode.
 
Internetový časopis Cez Okno
Sophia EZOklub
Nutraceutika
Metóda RUŠ
 
  
 
 
 

Spolupráca

Ak nás chcete podporiť reklamným bannerom, stačí ak na svoje stránky vložíte kód, ktorý je pod obrázkom.

Kód k obrázku skopírujte do zdrojového kódu vašej stránky
(pri práci s editorom na Vašej stránke kliknite na tlačítko zdrojový kód)
Ak pracujete v externom editore, kliknite na obrázok pravým tlačítkom myši, zvoľte kopírovať obrázok a vo vašom editore taktiež cez pravé tlačítko myši zvoľte vložiť/prilepiť/...
v prípade problémov nás neváhajte kontaktovať na adrese: support@ezofest.sk

BIOpotraviny RAJ - Internetový obchod pre Vaše zdravie, harmóniu a duchovný rozvoj Biopotraviny, Doplnky výživy

BIOpotraviny RAJ - Internetový obchod pre Vaše zdravie, harmóniu a duchovný rozvoj Biopotraviny, Doplnky výživy

Regenračné centrum

Regenračné centrum


Regenračné centrum
Regenračné centrum

EZOpress

alt="EZOpress" /

EZOpress

alt="EZOpress" /


Ak sa vám EZOfest zdravia páči, a chcete ho podporiť, stačí ak na svoje stránky vložíte kód, ktorý je pod obrázkom.

Regenračné centrum

EZOfest


Regenračné centrum
EZOfest