Regeneračné cetrum ezofit

Zázrakom prírody je ľudské telo, ktoré sa dokáže samo regenerovať. Nebráňme mu v tom.

Vplyv myslenia na telo - ako emócie ovplyvňujú zdravie človeka, ako vzniká choroba, aký priebeh má hojenie?

Lektor:

Antonie Krzemieňová

Typ:

Prednáška

Popis:

Pozývame Vás na prednášku vyhľadávanej psychosomatičky Antonie Krzemieňovej. Ako emócie ovplyvňujú zdravie človeka, ako vzniká choroba, aký priebeh má hojenie, ...

Aj v chorobe si môžeme vybrať len my sami, či ostať pacientom alebo navždy v zdraví. Dnes už málokto pochybuje, že sa jeho chorobou stojí stav jeho mysle. Aj vy ste si všimli, že keď ste v pohode, ste zdraví? Dá sa vôbec byť v pohode? Áno dá. A život nám denne túto možnosť ponúka. Príďte si vychutnať pútavé rozprávanie spisovateľky a psychosomatičky, ktorá ľudskou rečou rozpráva ako telo funguje a ako si človek dokáže vyrobiť chorobu aj navrátiť zdravie.

Ďakujeme vopred, že nám pomôžete v propagácii tejto prednášky, aj keď nie ste z príslušného mesta. Jej zdieľaním na Vašom facebookovom profile sa tak o prednáške môže dozvedieť niekto, komu to pomôže pri riešení jeho zdravotných problémov. Prostredníctvom fb môžete konkrétne osoby priamo pozvať na toto podujatie.

Na prednášku je potrebné prihlásiť sa vopred vypísaním prihlášky.

Informácie

Začiatok: 9.10.2020 o 17:00
Miesto: Košice, Komenského 3 - Regeneračné centrum EZOfit
Príspevok: 10 €

Lektor

Antonie Krzemieňová

Lektor
Aktuálne Prednáša: 2

Antonie si prešla svoju cestu za zdravím, unikla hrobárovi z lopaty a dnes je zdravá i plná života. Vie, čo stálo za jej ochorením aj uzdravením. Veľa študovala a rozmýšľala nad súvislosťami života, zdravia, ochorenia a vyliečenia. U kanadských lekárov študovala psychosomatiku. Unikátne spojila psychosomatiku, psychológiu, typológiu osobnosti a potreby človeka podľa A.H. Maslowa. Svojim poslucháčom všetky súvislosti o ochorení podáva s ľahkosťou a ľudskou rečou. Ukazuje možnosti, na ktoré dnešný človek v návale povinností často zabúda.

Iné udalosti