Regeneračné cetrum ezofit

Zázrakom prírody je ľudské telo, ktoré sa dokáže samo regenerovať. Nebráňme mu v tom.

Kôrnatenie ciev a cholesterolová lož

Lektor:

Peter Tóth

Typ:

Prednáška

Popis:

Cholesterol je pre organizmus životne dôležitá tuková molekula. Nachádza sa v každej bunke, presnejšie, je jedným zo stavebných prvkov jej membrány. Taktiež zlepšuje pamäť a využíva sa pri tvorbe žlče a rôznych ženských, mužských a steroidných hormónov. Spomeňme napríklad testosterón, ktorý s vekom klesá a ak ho majú muži málo, klesá aj ich mužnosť. Ak nebudete jesť nič, čo obsahuje cholesterol, telo si ho tak či tak v pečeni vyrobí.

Poplatok za všetky prednášky je symbolických 19,90 €. Je jedno, či si vypočujete iba jednu, či všetky prednášky. Poplatok môžete zaplatiť v ľubovoľnom Klube Energy. V Košiciach TU. Radi Vám s registráciou, alebo poplatkom pomôžeme aj on-line: 055/ 633 2000

Všetky nasledovné prednášky sú zahrnuté v poplatku za Inštitút vzdelávania. Uvedené mesto - kde pôvodne prednáška mala byť, ale kvôli opatreniam vlády, kvôli neexistujúcej pandémii, sa to zatiaľ presúva na ZOOM:

Február

1.2. -  PO: Čaje Energy – využitie: Zuzana Mikulová

3.2. -  ST: Pohybové postihnutia: MUDr. Július Šípoš (Osteoartróza, Osteoporóza, Reumatoidná artritida)

8.2. -  PO: Joga a energia v meridiánoch: Mgr. Miroslav Kostelník

10.2. - ST: Cholesterolová lož: Ing. Peter Tóth

15.2. - PO: 43 minút dobrých správ: Jozef Černek (Pár dôležitých faktov o svete v ktorom žijete. Žijeme dobu zlých správ a pritom náš svet je každým dňom lepšie a lepšie miesto na život.)

17.2. - ST: Beauty Energy - Tajomstvo ukryté vo vnútri: Mgr. art. Roberta Krmášková

22.2. - PO: Celiakia a neplodnosť: MUDr. Renáta Gerová

 

Pred kliknutím na POZVÁNKU si pre ľahšie prihlásenie pozrite manuál, ako si nainštalovať ZOOM, ktorý nájdete TU.

Informácie

Začiatok: 10.2.2021 o 17:07
Miesto: online - ZOOM
Príspevok: 19,90 €

Lektor

Ing. Peter Tóth

Lektor
Aktuálne Prednáša: 1

Pôsobí ako terapeut v Regeneračnom centre EZOfit, ktoré zároveň aj vedie.
Zdravému životnému štýlu sa venuje vyše 30 rokov. Fyzika na Vysokej škole mu pomohla pochopiť kvantové liečenie a energetické deje v organizme o ktorých pojednáva aj čínska medicína, ktorú študoval hlavne z pohľadu dietetiky.
Na Slovenskej zdravotníckej univerzite študoval Biochémiu a princípy výživy ale aj iné akreditované kurzy zamerané na fyzické a duchovné ozdravenie človeka ako Poradca pre výživu a wellness či Regeneračný pracovník, kde neskôr aj učil. Bol lektorom aj na škole pre výživových poradcov.

Iné udalosti