Regeneračné cetrum ezofit

Zázrakom prírody je ľudské telo, ktoré sa dokáže samo regenerovať. Nebráňme mu v tom.

Energetické telo ako zdroj vitality

Lektor:

Diana Grall

Typ:

Prednáška

Popis:

V našej civilizácii sme zvyknutí svoju životnú silu a vitalitu neustále vyčerpávať. Naša energia sa stráca v emočných antienergetických výmenách, vo vyčerpávajúcich citových návykoch. Porušuje sa obal energetického tela, ktoré má tvar energetického vajca. Vznikajú v ňom trhliny a energetické diery, z ktorých naša energia uniká. Na základe toho sa vyčerpávame, starneme a skôr zomierame.

Ako zastaviť vyčerpávajúce zvyky, obnoviť tok životnej sily v energetickom tele, zaceliť rany a trhliny sa dozviete na prednáške.

Ďakujeme vopred, že nám pomôžete v propagácii tejto prednášky, aj keď nie ste z príslušného mesta. Jej zdieľaním na Vašom facebookovom profile sa tak o prednáške môže dozvedieť niekto, komu to pomôže pri riešení jeho zdravotných problémov. Prostredníctvom fb môžete konkrétne osoby priamo pozvať na toto podujatie.

Na prednášku je potrebné prihlásiť sa vopred vypísaním prihlášky.

Pred a po prednáške je možné prihlásiť sa na osobné konzultácie na telefóne: 0905 636 318

 

Informácie

Začiatok: 24.9.2020 o 17:00
Koniec: o 18:30
Miesto: Košice, Komenského 3 - Regeneračné centrum EZOfit
Príspevok: 10 €

Lektor

Diana Grall

Lektor
Aktuálne Prednáša: 1

V roku 2006 založila Školu pozitívneho rodičovstva. Širšiu verejnosť oslovila svojimi prednáškami, rozhlasovými, televíznymi vystúpeniami, poradenskou činnosťou a článkami, ... So Zuzanou Hadar založili Ženský kruh - priestor pre otázky a odpovede týkajúce sa zdravých vzťahov, tabuizovaných tém v oblasti ženskej sexuality, tvorivosti a sily. Nie len pre ženy sú stretnutia, ktorých zámerom je vzdelávanie sa v oblasti duševného zdravia a duchovného rastu. Ich zámerom je otvorenie schopností duše – srdca, cítenia a otvorenie potenciálu ducha, ktorý sa prejavuje schopnosťou tvoriť.

Iné udalosti