Regeneračné cetrum ezofit

Zázrakom prírody je ľudské telo, ktoré sa dokáže samo regenerovať. Nebráňme mu v tom.

Kov

Kov

Disharmónia predovšetkým v energetickej dráhe pľúc, hrubého čreva, sleziny, troch žiaričov a spojnicou tenkého čreva, čo sa môže prejaviť problémami, ktoré sa vzťahujú k nedostatočnej funkcii orgánov na týchto meridiánoch. Typickými syndrómami, ktoré sa vzťahujú na dráhu pľúc, sú dýchacie ťažkosti, kašeľ, dýchavičnosť, bolesti v krku, potenie a mnohé ďalšie.

Pľúca sú miestom, kde sa odohrávajú dôležité pochody, akými sú dýchanie a tvorba energie. Hrubé črevo je ich párovým orgánom. Ak máme problém v hrubom čreve a neriešime ho, môže v krátkom čase prepuknúť problém v pľúcach a naopak. Konzumáciou malého množstva pikantných potravín činnosť pľúc stimulujeme, veľké dávky pôsobia naopak. S povrchom tela sú pľúca spojené dýchacími cestami, ktorých súčasťou sú nosná dutina, hltan, hrtan, priedušnice a priedušky. Práve tu sa stretáva naše telo s nezvanými votrelcami, ktorí sa šíria vzduchom a sú príčinou rôznych respiračných a iných ochorení.

Vírusy tvoria mimoriadne početnú a variabilnú ríšu, spôsobujú mnohé ochorenia vrátane chrípky a bežných chorôb z prechladnutia. Napríklad poznáme už viac ako dvesto druhov vírusov, ktoré vyvolávajú nádchu. V alopatickom farmaceutickom priemysle sa doposiaľ nepodaril pokus syntetizovať efektívne protivírusové liečivá. Všetko, čo ničí vírus, zničí aj bunkové tkanivo. Preto treba zaujať holistický postoj a pomôcť celému telu.

Problémy s pľúcami a hrubým črevom sa prejavia v oblasti psychiky smútkom a žiaľom, úzkosťou, emocionálnou otupenosťou, depresiou, melanchóliou, sebapodceňovaním, zívaním, nervozitou, rozprávaním zo spánku, desivými snami, nespavosťou.

Ak ste často pod vplyvom uvedených nálad a stavov, má to negatívny dosah na vaše pľúca a hrubé črevo.

S dobrou funkciou pľúc je spojená aj kvalita kože. Ak pľúca fungujú správne, koža je dostatočne elastická a pružná.

Krčné mandle slúžia ako ochranný štít. Prvou obrannou líniou v boji proti infekciám sú krčné mandle, pretože produkujú protilátky. Ich odstránenie oslabuje imunitný systém a znižuje odolnosť. Zápal mandlí môže byť pomerne nebezpečný a ak sa nelieči, často vedie ku komplikáciám ako sú zápaly obličiek, reumatická horúčka, abscesy, otrava krvi alebo zápal pľúc. Zväčšené krčné a nosné mandle sú dnes bežným javom a tiež prejavom alergií.

Pri uvedených náladách a stavoch je možné využiť ako harmonizačný prípravok Vironal.

Vironal obsahuje v podstatnej miere aj výťažky z grapefruitových semien, ktoré aktívne pôsobia proti takmer osemsto kmeňom baktérií a vírusov. Vo Vironale je celý rad rastlinných látok pôsobiacich na mikroorganizmy a všetky sa vzájomne synergicky dopĺňajú.

Ak vypukne chrípka, vyhýbame sa nadmerne kyselinotvorným potravinám (napr. sladkostiam) a pri teplotách zvýšime príjem tekutín a vitamínu C.

Ako zdroj vitamínu C odporúčame prípravok Flavocel firmy Energy, kde je vitamín C v kombinácii s flavonoidmi, ktoré zvyšujú jeho vstrebávanie a na organizmus pôsobia blahodárne.

Vironal ďalej obsahuje bioinformácie nerastov. Chuť dotvára špeciálny komplex éterických olejov a myrhy s antivírusovými, antimikrobiálnymi, antibakteriálnymi a protiplesňovými účinkami a s celým ďalším širokým spektrom pozitívnych účinkov na naše telo.

Vironal ďalej obsahuje informácie rastlín a nerastov, napríklad jaspisu, antimonitu a ďalších.

Použitie:

Silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky komplexu rastlín a informácií sa dajú využiť nielen preventívne, ale aj pri rôznych vírusových, mikrobiálnych a bakteriálnych infektoch, ako sú chrípky, angíny, teploty, prechladnutie, nádcha, virózy, sínusitídy, infekty pľúc a dýchacích ciest, pri poruchách činnosti sleziny, pri dráždivom kašli, na vyvolanie potenia a lepšiu činnosť lymfatického a imunitného systému. Ďalej pôsobí aj na zlepšenie činnosti kostnej drene a pri rôznych ochoreniach, ako sú malárie, vredová choroba žalúdka a dvanástnika, pri zápale hltana, chronickom zápale čriev a zažívacieho traktu, pri kolitíde, Crohnovej chorobe a pri plesniach v oblasti čriev, pri nedostatočnej elasticite a pružnosti kože – striách, suchosti kože a očí.

Podávanie Vironalu je vhodné aj pri liečbe antibiotikami, kedy dochádza k synergickému efektu proti agresívnym vírusom a k prípadnej eliminácii ich negatívnych účinkov. Pomáha pri všetkých problémoch, ktoré vznikajú pri disharmónii v príslušných energetických dráhach.

Pre podrobnejšie informácie odporúčame brožúru Regenerácia v pentagrame, kde sú detailne popísané základné energetické dráhy.

Odporúčame kombináciu s krémom Droserin.

 Viac info o ostatných elementoch podľa čínskej medicíny ako aj stravovania podľa 5 elementov

Test vášho momentálneho zdravotného stavu pomocou automatickej kresby - môžete zistiť a získať riešenie, ktorý z energetických okruhov máte oslabený