Regeneračné cetrum ezofit

Zázrakom prírody je ľudské telo, ktoré sa dokáže samo regenerovať. Nebráňme mu v tom.

Konzultácia s Ing. Petrom Tóthom

Postup pred osobnou konzultáciou s Petrom Tóthom - vedúcim Regeneračného centra EZOfit

Na to, aby človek mohol byť zdravý, je potrebné naštudovať a pochopiť určité súvislosti. Preto som pre Vás pripravil množstvo odkazov na články a videá, ktoré si treba nie len pozrieť pred osobnou konzultáciou, ale ich aj pretaviť do praxe. Osobnú návštevu potom odporúčam asi tak mesiac po aplikácii nižšie popisovaného. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete. Kliknutím na podčiarknutý text sa Vám otvoria príslušné návody.

MUDr. Jan Hnízdil radí: Neverte slepo lekárom

MUDr. Jan Šula: Jak ochránit své zdraví bez lékařů a léků

MUDr. Tomáš Lebenhart: Máme príšerné zdravotníctvo! Stále berieme lieky, ale nikdy sa nemôžeme uzdraviť

V súčasnosti dostávam mnoho otázok ako predchádzať, alebo čo robiť ak už trpím nejakým respiračným ochorením (ARO). Je potrebné užívať tieto preparáty súčasne aj pri prevencii a ešte vyšších dávkach, ak už nejakým ARO trpíme. Ale v prvom rade je potrebné pochopiť, že Vírusy nie sú mikróby a nemajú infekčnú schopnosť - odklikajte si tam aj ďalšie články.

 

Každá choroba má svoje príčiny, ktoré potrebujete nájsť a odstrániť:

  1. karmický podiel – dedičné a vrodené dispozície
  2. nesprávna výživa – čo, kedy, ako jeme a pijeme (jedy v potravinách, hormóny, lieky, alkohol, drogy, cigarety, ...)
  3. psychosomatika (duchovné príčiny) – choroby spúšťame svojimi emóciami, ktoré prežívame
  4. nedostatočný a jednostranný pohyb, odpočinok, dýchanie, .. na strane druhej extrémna práca alebo šport
  5. prostredie - elektromagnetický smog, geopatogénne zóny, chemtrails

1. karmický podiel

Duša pred narodením si vyberá rodičov (s určitými vlastnosťami, ale aj genetickými predispozíciami), ktorý mu splodia také telo a bude vyrastať v prostredí takých emocionálnych modelov, aké potrebuje v tomto žití. Preto je v tejto dimenzii všetko dané. Človek sa ale líši od ostatných tvorov tým, že má slobodnú vôľu a tá spočíva v tom, že môže zmeniť svoj postoj a tak nemusí mať tie isté choroby, ktoré si geneticky (karmicky) navolil. Akonáhle prestaneme mať emocionálne trápenia (viď bod 4.) a začneme byť šťastnejsí a tým aj zdravší

Aké sú zákony karmy pochopíte študovaním Sergeja Lazareva

Ak nájdete svoje poslanie na Zemi, budete šťastný a potom aj zdravý.

Súvisiaca literatúra:
Knihy o karme

2. nesprávna výživa

Pre zdravého človeka existuje niekoľko zásad zdravej výživy. Ak už máte zdravotný problém, odporúčam pritvrdiť a prejsť na nízkosacharidovú stravu. Návody a prečo je to dôležité sa dozviete po vypočutí prednášok - Ako nám múka zalepila mozog a cukor zničil zdravie.

Je úplne jedno či sa budete držať zásad paleo (ak ste zimomrivý), alebo vitariánstva (v lete, ak ste horkokrvný), ale aplikujte to poctivo minimálne 3 mesiace a vylúčte na toto obdobie zo stravy všetko, čo je sladké a čo sa na cukor v organizme mení - sacharidy - hlavne škrob (obilniny a výrobky z nich, zemiaky, ...). Alterntívou na sladenie môže byť Stévia. Ideálnou náhradou je aminokyselina Glycín, ktorú odporúčame pridať do nápoja večer (pomôže pri nespavosti a mnohých zdravotných problémoch) a má chuť ako kryštálový cukor.

Odporúčam popočúvať: Ako liečiť choroby prírodnými prostriedkami

Jedzte 2 x denne. Viac lieči hladovka a pôst, ako časté jedenie, ktoré nedovolí tráviacemu traktu regenerovať. Od večerného jedenia až po druhodňové jedlo dodržujte min 15-18 hodín pauzy - prerušované hladovanieRáno pite iba vodu. Používajte pramenitú, alebo aspoň filtovanú vodu. Potom si dajte šťavu z cvikly a stopkatého zeleru (najväčší pomer), môžete pridať aj šťavu z mrkvy, petržlenu a vňatí zelenín zo záhrady, či jedlých divých bylín - 2 x denne 2 dc - najskôr o 10:00 a najneskôr o 15:00. Odšťavujte vždy čerstvú a ekologickú zeleninu, alebo mixujte aj koreň púpavy, žihľavuzelené vňate (ak nemáte pridajte zelené potraviny - hlavne Spirulinu),... alebo môžete použiť nasledovné šťavy

Základné jedlo s potravinami na uzdravovanie.

Denný príjem jedla by mal byť v pomere:
- 50% zdravých tukov: kokos olejmaslo GHI, slanina z mangalice, avokádo, RAW kakao, s olejmi a semiačkami opatrne, lebo obsahujú omega 6, čo spôsobuje zápaly v tele - oleje (rybie, ľaničníkové, konopné ,...) s obsahom omega 3, semiačka a dostatočne dlho namočené orechy, ...
- 30% bielkovín: konopné semienka, nepasterizovaná 100% ovčia bryndza, vajíčka z organického chovu (s tekutým žltkom), ak nie ste vegetarián, tak šupinaté ryby z lovu, mäso z voľne sa pasúcich zvierat, ...
- 20% sacharidov s prevahou vlákniny (najlepšia vláknina je pektín): hlavne zelená a kvasená zelenina, drobné bobuľovité ovocie

Do stravy pravidelne zaraďujte probiotikáostropestrec semiačka, marhuľ jadierkaškoricu cejlónskukurkumu

Detoxikáciu robte iba v prípade, že nie ste veľmi vyčerpaný. Na doplnenie energie odporúčam polievku, ktorá Vás postaví na nohy.

Momentálne najkomplexnejšia knižka o správnom stravovaní, ktorú odporúčam pre zdravého, ale aj vážne chorého človeka: Skryté nebezpečenstvo zdravých potravín
Súvisiaca literatúra:
Knihy o paleo stravovaní
Knihy o vitariánstve - RAW

3. príčiny - psychosomatika

V prvom rade si prečítajte prečo choroby vznikajú - článok na pokračovanie v 4 častiach.

Stravou sme si spôsobili metabolickú poruchu a keďže sme nežili v láske a radosti, podľa konkrétnych prežívaných emócií sa to u každého bude prejavovať inou chorobou. V závislosti na tom, ktorá emócia ktorý orgán poškodzuje, ako to popisuje čínska medicína. Každá choroba je darom stvoriteľa, ktorou nám ukazuje, kde sme urobili chyby, lebo my sa nevidíme, aký sme v skutočnosti, ale podľa danej choroby to snáď pochopíme.

V zozname chorôb si vyberte čo Vás trápi a prečítajte si, čo to vyvolalo. Nájdete tam aj odporúčané preparáty.

Denne, čo možno najvaic času venujte odpúšťaniu sebe aj iným. Odporúčam havajskú techniku Hooponopono. Na spodku článku nájdete dôležitý odkaz na presnú techniku.

Súvisiaca literatúra:
Články o psychosomatike - príčinách chorôb
Knihy o duchovných príčinách chorôb - odporúčam

4. pohyb

Pohyb a správne dýchanie je náplňou osobnej konzultácie.

5. prostredie

Na požiadanie Vás navštívi náš spolupracovník a pomeria Vám elektrosmog v ktorom žijete, geopatogénne zóny a žiarenia. Základný prístroj s ktorým si viete nizkofrekvenčné elektromagnetické žiarenie pomerať aj sami požičiavame. Odporúčame stránky s možnosťami ochrany: elektrosmog-zony.czwww.nbit.skelektrosmog-info.voxo.eu

Toxínom, ktorými nás poprašujú sa vieme vyhýbať iba obmedzene. Ale poradím Vám na osobneom stretnutí.

Genetické predispozície  

Len 2% génov nevieme ovplyvňovať. Ostatné zapíname a vypíname emóciami, stravou, ... viac info

Doplnková liečba

Súbežne so zmenou stravy a práce na úrovni odstraňovania emocionálnych blokád a stresov, odporúčame bylinnú liečbu.

Otvorte si stránku s Energeticko-informačnými vibračnými kartami a kliknite na ten obrázok, ktorý sa Vám najviac páči na prvý pohľad a dozviete sa, ktorý z energetických systémov vášho tela máte najviac oslabený. Pri každom máte priradený preparát, ktorý odporúčam začať užívať. Doplnkové preparáty si môžete vybrať na základe tabuľky, alebo v bode 3. navrhované produkty v zozname chorôb.

Okrem toho začnite užívať:

Mnohí sa ma pýtate na CDS (ClO2). Tieto odporúčania sú u nás zakazáné podávať, preto si prečítajte autorov tejto metódy.

Ak Vás niečo bolí, pozrite si túto prírodnú soľ a na potieranie DMSO

Prvá tretina je nevyhnutná aj pre zdravých, ale iba pre tých, ktorí nechcú, aby sa im po čase začali objavovať rôzne problémy.

Pre optimálne dávkovanie si odporúčam prečítať: 

Ďalšie funkčné potraviny, ktoré ak primiešate do jedla, ani neviete, že niečo užívate:

Správnosť výberu môžeme konzultovať, ak mi napíšete Váš výber na: regeneracnecentrum@gmail.com . K tomu je ovšem potrebné dopísať:

- Čo Vás trápi a v posledných rokoch trápilo na duši hlavne predtým ako problém vznikol a aké máte a mali ste posledné roky iné zdravotné problémy.
- Kedy začal Váš problém a s čím súvisí.

Odporúčania na tejto stránke sú zdarma. Ovšem budeme radi, ak prispejete na činnosť našich webových stránok. 

Osobná konzultácia

sa odporúča mesiac po aplikovaní tu uvedených odporúčaní a použití základných regeneračných preparátov a stojí 30,- €. 

Na konzultáciu je nutné priniesť:

  • to čo užívate na pretestovanie, ak je to z BIOpotraviny RAJ, stačí zoznam užívaných preparátov
  • detailný denný 24 hodinový harmonogram za posledných 7 dní pred tým, než ste začali aplikovať tu popisované odporúčania (čo všetko ste robili od zobudenia, ako ste sa pri tom cítili, aj čo ste zjedli a vypili) a to isté posledný týždeň pred návštevou 

Tieto odporúčania nenahrádzajú odborný názor lekára. Vynechanie alebo zníženie množstva liekov konzultujte s lekárom, ktorý Vám ich predpísal, alebo liečbu odporučil. Najlepšie ho presvedčíte zlepšením výsledkov.

Ak užívate lieky ťuknite naň TU a dozviete sa všetko o jeho účinkoch, rizikách

Ing. Peter Tóth

Zdravému životnému štýlu sa venuje od ukončenia štúdia. Vážne ochorenia v rodine ho podnietili k tomu, aby skúmal, že či oficiálna medicína má záujem na tom, aby sa ľuďom odovzdávali informácie o tom ako sa dožiť dlhého veku v zdraví, alebo majú záujem si len vytvárať doživotných klientov a konzumentov liekov?

Fyzika na Vysokej škole technickej mu neskôr pomohla pochopiť kvantové liečenie a energetické deje v organizme o ktorých pojednáva aj čínska medicína, ktorú študoval hlavne z pohľadu dietetiky. Absolvoval veľké množstvo rôznych seminárov zameraných na fyzické a duchovné ozdravenie človeka.

Na Slovenskej zdravotnícke univerzite študoval Biochémiu a princípy výživy ale aj iné akreditované kurzy ako Poradca pre výživu a wellness či Regeneračný pracovník, kde neskôr aj učil.

Rôzne výživové štýly ako vegetariánstvo, vegánstvo, stravovanie podľa krvných skupín, či metabolické typy, makrobiotika, RAW, paleo výživa, low carb, ... aplikoval dlhodobo aj sám na sebe, aby mal možnosť pozorovať dopady takýchto smerov nie len na klientoch, ktorým roky nastavoval jedálniček podľa ich zdravotných problémov a viedol kurzy varenia. Prednáša na škole pre výživových poradcov.

V roku 2000 založil v Poprade Klub zdravia a onedlho na to aj Regeneračné centrum EZOfit a BIOpotraviny RAJ - obchod so zdravými potravinami, doplnkami výživy, literatúrou, ...v Košiciach, ktoré dodnes prevádzkuje. Súbežne s tým organizuje 2 x ročne najväčšiu výstavu spojenú s prednáškami v Košiciach zamerané na zdravý životný štýl - EZOfest zdravia.
Svoje skúsenosti odovzdáva na prednáškach v mnohých mestách Slovenska a zahraničia, alebo pre širokú verejnosť prostredníctvom YouTube a blogu EZOpress.

"Zázrakom prírody je ľudské telo, ktoré sa dokáže samo regenerovať. Nebráňme mu v tom!"